Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *

Przegląd tematu
PostWysłany: Śro 18:34, 19 Mar 2014    Temat postu: Co do wysypki to ja rowniez cos takiego mialam w okolicy wat
Dzwonił potem a ja nie mogłam zapomnieć. adwokat kraków poparcie dla chińskich baniek i aktywności fizycnej.....to działa
i tak raz u jednej raz u drugiej stopy, az w koncu raz tak sie zrobilo powaznie i nie chcialo samo przejsc, trzeba bylo szukac pomocy u specjalisty.
Jak pomyślę, że będę robiła dokładnie to samo do emerytury to mi słabo.
oczywiscie badanie CA 125 mam nadzieje,ze ok dzisiaj bede miala wyniki.
Dodam że z takim paznokciem potrafiłem kiedyś grać w piłkę.
Dalej stosuje moja diete bez nazwy ( istny zlepek wielu diet ), i
dretwila ci cala reka czy tylko wybrane palce?

Nie przesledzilam calego watku,ale zwrocilam uwage na posty TreFila; ogloszenia towarzyskie Im ktoś mniej umie angielskie tym bardziej jest pewny siebie.

uzywalam kremu tzn serum antycellulitowe z Eveline i nic nie pomoglo stosowalalm przez 2 miesiace :/ i nawet ich nie ujedrnil !!!! zaczynam znowu wątpić czy sobie z tym poradzę SprĂłbuję jeszcze raz, ale jeśli znowu mi się nie powiedzie, to chyba zgłoszę się do ośrodka w moim mieście, gdzie leczy się bulimię... OCTENISEPT PŁYN-->WIESZ MOZE CO POMAGA na dzikie mieso????? jak sie sprawdza? o ile dobrze pamiętam to pobolewało mnie podbrzusze, a potem jak juĹź wiedziałam ze jestem w ciąży to zaczęły piersi, acha i zanim zrobilam test to pobolewały mnie brodwki jak je pocierałam adwokat kraków
xD 47lat-tak,tak... Chyba znowu spadek cukru. niestety Nie sa nowoscia ani zaskoczeniem obrazki takie jak podroz polciezarowka w deszczwoy dzien gdzie ojciec z dwoma synami siedza pod dachem a zona z corkami i matka siedzi zmoknieta i zmarznieta na przyczepie, badz idacy po ulicy Turek palacy papierosa a za nim zona ciagnaca wyladowany do granic wytrzymalosci wozek. Fakt dr.Broma bardzo miły ,sympatyczny na kazdy telefon ,opieka w klinice tez bardzo fajna ,ale to mi nie wystarcza gdy patrze codzienie na moje piersi spaprane o których mazyłam tyle lat i tyle lat wyrzeczen odkładania piniążkow na coś co jest bardzo żle zrobione,normalnie krew mnie zalewa. Gorzej przy ladowaniu bo wtedy przez cisnienie uszy sie zatykaja.
Nawet jeśli kłamie i wymyśla.
MIALAM WYCIETA BLIZNE I ZESZYTA PONOWNIE MINELY OBECNIE 2 TYG OD OPERACJII BLIZNA MA 11 CM DLUGOSCI I JAK NARAZIE OKOLO MAX 2 MILIMETROW SZEROKOSCI!
Z góry dziękuję każdej dobrej duszyczce za odpowiedź.
Tyle, że jeśli chodzi o medycynę, to żeby sie dostać w Niemczech musisz miec b.dobre oceny, bo zazwyczaj jest numerus clausus.
Nagle przestała tam pracować i nie mam żadnego kontaktu do niej!
Orbitrek nadal sprawuje się znakomicie, aczkolwiek od czasu do czasu dochodzą od niego jakieś ciche pisknięcia - ale przy takiej eksploatacji to chyba i tak nieźle.
baby sitter, zarowka - książka poleciała
1) dzięki obniżonej kaloryczności jedzenia
dzis niemcy, mam nadzieje, ze wygraja !!!!!!
Chciała bym zrobić mojej mamie prezent na gwiazdkę i opłacić usługę farbowania ze strzyżeniem w studiu djstyle w Katowicach .