PostWysłany: Pi± 21:32, 21 Mar 2014    Temat postu: Holandia - 22 pkt.
od dzisiaj zaczynam moją pierwszą głodówkę seks oferty na dodatek jutro znow zwiekszenie ilosci cwiczen do 14, nie wiem jak wytryzmam jak bedzie 24.
Więc dieta po 1.
ciasto na krokiety takie samo jak na naleśniki robisz, tyle że dodajesz inny farsz i na koniec zataczasz je w panierce (jajko i bułka tarta)
masz racje trzeba sie leczyc poki mozna i jest mozliwosc bo na starosc moze byc za pozno.
Ktoś zaczął używać Lidę to postanowił szukać w necie informacji o niej .
Kiedyś miała śliczną sylwetkę:
wlasnie wyprobowalam metode stara firanka + szare mydlo i jestem zachwycona!!!
K**wa jak tu nikt nie przyjdzie to się zeszczam wam na łózko--reakcja natychmiastowa no bo komu by się chciało w nocy podłogę myc .

magda_fraczak@yahoo.co m portal społecznościowy tez zauwazylam, ze ma takie beznadziejne fryzury, w porownanu np do jablczynskiej, ktora w kazdym odcinju ma bardzo wyszukane stroje i uczesanie.

Tylecka, R.Jonek - po 88cm Mam straszna niedoczynność wiÄ™c ciÄ…gle Ĺ‚ykam letrox tym razem letrox100, gdzies za niedĹ‚ugo powinna byc poprawa, troche przytyĹ‚am ale moja endokrynolog powiedziaĹ‚a ĹĽe przy tak ogromnej niedoczynnoĹ›ci tak jest i ĹĽe niedlugo wszystko sie wynormuje ktos inny? siatki w oknach? trafiĹ‚am do Pana Mateusza ( mĹ‚ody i sympatyczny) Salon baardzo przyzwoity, LOREAL expert. adwokat kraków
nastepnie jak juz zna sie rodzaje dzielenia na sekcje, ma sie opanowane trzymanie nozyczek w dłoni i wyginanie nadgarstka, grzebnien nie wypada z dloni itp...mozna isc do szkoly łączącej teorie z praktyka (czyli takie minimum rok) i skonfrontować swoja wiedze i cwiczyc sie praktycznie na manekinach i koleznakach z grupy. ty sie lecz kobieto ale na glowe!!! 8 innych studentow z podobnej dziedziny kierunku co ty ,jest 3 egzaminatorow, kazdy zadaje pytania. http://www.panorama.it/sesso/periscopio/media /ix1-A020001030217/idpag1-23 dzisiaj z koleżanką się usmiałyśmy w sklepie z bielizną (ona tam ptacuje) przyszła babka i potrzebowała wg niej miseczki B C na ok 90 i zaczeła zachwalać triumfa dobre sobie, i sie chwaliła jakich to dobrych firm nie kupuje ok my sie jej przyjrzałyśmy i nas zatkało bo na oko 80G powinna nosić bądź 75J ale nie na boga 90B/C i z cyckami do pępka szok To prawda, z Wroclawia jest spory kawalek nad morze, ale mnie to nie zniecheca a ty w jakim jestes wieku? Cere mozna naprawic, rysow twarzy nie, chyba ze dzieki chirurgowi plastykowi.
Choc wierze, ze to cholernie trudny wybor.
Rozpiszę jak to widziałam i będę wdzięczna za podpowiedzi, co do każdego punktu czy tak może to wyglądać i będzie prawidłowo czy coś pominęłam i trzeba to robić bądź robić inaczej lub czy może za dużo planuje i powinnam ograniczyć całość do mniejszej ilość dokumentów.
ja przez praktycznie cala ciaze bralam rovamycyne i tez mialam rozne mysli, ale mam zdrowa i sliczna coreczke, wiec glowa do gory!
oczywiście chirurg opieprzył mnie twierdząc że to moja wina (niby jak do cholery miałam go źle wyciąć, skoro wrasta mi z boku?)
Dzięki z góry
jestem dosyc odporan na bol wiec nie powinno mnie bolec!