Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Tre¶æ wiadomo¶ci

Wiêcej Ikon

Autor Wiadomo¶æ
PostWysłany: Sob 3:19, 22 Mar 2014    Temat postu: Trzymajcie się!
moĆŒe jakies przepisy na saƂatki? seks ogłoszenia wycieczkomaniak-hej my sie nie znamy , piszę z dziewczynami w sumie od niedawna , mam syna rok mlodszego od twojej cĂłrci ale z chlopakami chyba tak jak pisze adrieta pĂłzniej zaczynają się interesować ,mĂłj na razie to komputer i inne pierdoƂy o dziewczynach nic nie gada
Tutaj znowu mamy do czynienia z zasadami biochemii ten proces jest dokladnie wytlumaczony na forum diety optymalnej
WƂaƛnie dzisiaj dowiedziaƂam się, ĆŒe mam torbiel wielkoƛci mandarynki na lewym jajniku.
Jeƛli jakiƛ pojawia się, kiedy jestem sama w domu i muszę go zabić, to polowanie trwa nawet 2 godz.
nie mozna stwierdzic ze wszsycy turcy to zli ludzie na podts paru histori, to tak jak by ktos powiedzial ze wszyscy polacy to pijacy, ktorzy bija swoje zony
naprawde nie boj sie ja tez mialam pierwszy raz w zyciu jakikolwiek zabieg i jestem w szoku naprawde wez gleboki oddech .

korktę nosa Nie wiem po co jej to byƂo bo jeszcze przed operacja miaƂa fajny,zgrabny nosek i w sumie nie byƂo co poprawiać ogloszenia towarzyskie Tak mnie gryzie jedna sprawa Otoz zastanawiam sie,jak to jes podczas przeprawy na lotnisku.Wiem,ze przy sobie mozna miec podrecza torbe,a reszte bagazy w luku bagazowym,ale czy wszystkie bagaze przechodza przez bramke pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotow?Niedlugo lece do UK,chcialabym zabrac wlasne sztućce,nozyczki,przybory typowo kobiece:

....a mnie chyba robią w gabinecie kosmetycznym w bambuko. BuĆșka... Nie wiem co robić. larry mylisz się ĆŒe nie idzie ustawić ph kiedyƛ ci napisze jaki oddziaƂ i moich aĆŒ 4 byƂych ph podam ci nazwiska i jak masz dojƛcia to się dowiesz jak mnie prĂłbowali ustawiać ale tylko prĂłbowali i nie mĂłw ĆŒe nie idzie co myslicie o wyjezdzie w ciemno? portal społecznościowy
Czytam i większoƛć pisze, ĆŒe pije nawet 4-5 lit, jak to jest? Bardzo dziękuję, a u nich takie przeciąganie jest widocznie konieczne, a lepiej się nie odzywać, bo jeszcze nie uniewaĆŒnią maĆ‚ĆŒeƄstwa, jakoƛ przez to przebrniemy Najlepsze jest to,ĆŒe okazaƂo sie ze trzeba zrobic cesarke bo ƂoĆŒysko sie odkleja i golenie byƂo nie potrzebne. Ej ja dzisiaj troche poczytaƂam sobie opowiadaƄ erotycznych i poszƂam się zaƂatwić i zobaczyƂam plamy krwi, ale okres miaƂam zaledwie 2 tygodnie temu. Zadnej tabletki nie pominęƂam, czy to normalne ze podczas brania moĆŒe być krwawienie? mam pytanie do Elizy i ile kosztowaƂ tak zabieg???????? proszę sprecyzuj swoje pytanie bo naprawdę nie rozumiem !!!
15min treningu..;/ ja mam czasem 15h;/
Hej, daj mi znać jak juĆŒ będziesz po wizycie,no i moĆŒe nawet po zabiegu,trzymam kciuki,bo jestem spod Poznania i wƂaƛnie kogoƛ poleconego szukam.Z gĂłry dziękuję!PozdrĂłwka
BYƁAM TAM I POLECAM 100%
wirusy, bakterie wƂoƛnie, przywry, owsiki, glisty, tasiemce i inne.
Dodam ĆŒe o dzidzie się staramy
WstaƂam i zawsze myslaƂam co tu zjeƛć na ƛniadanie a dziƛ mi się nadal nie chce jesć tylko pić ,poza tym czuje się dobrze i mimo krótkiego snu nie czuje sie niedospana nawet mam powera.