Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *

Przegląd tematu
PostWysłany: Nie 12:07, 23 Mar 2014    Temat postu: uwazam ze jest ok i w3lasnie jego obecnosc przy porodzie kus
Więc postanowione, w sobotę koniec. ogloszenia towarzyskie Dziewczyny piszcie proszę co jecie,będzie mi łatwiej się wdrożyć i mężulkowi muszę trochę menu urozmaicić żeby nie jęczał.
Ja sie ciesze gdy wiem ze na strazy umnie stoi pare pajaczkow i nie dopuszczaja zeby zaleglo sie cos innego.
Na prawej piersi widac wyraznie jakby dwie piersi ,jadna pod spodem(implant) a druga na wirzchu (czyli moja).
Tak, moim zdaniem to lata 80.
2) gdyby mnie UTRZYMYWAL to moze ta dyskusja mialaby jakies podstawy
witam ja też mam kręconewłosy ale niestety wychodzami garściami - nie wiem co mam robić , moze znacie jakies domowe sposoby?
byla tez polska wersja spiewalo sie tak beeejbeeee I love you kochanie ) o tą melodie mi chodzi .
mam nadzieje, Ĺźe to minie.
ALICJA

czesc dziewczyny mam 35 lat i dziecko maz wyprowadzil sie z dnia na dzien wlasciwie to uciekl .ZALATWIAM SPRAWE Z MIESZKANIEM A POTEM ROZWOD. anonse erotyczne Może uda mi się trochę kalorii spac.

popatrzcie sobie na czym polega zabieg cieśni nadgarstka...pozdro Dziekuje Tobie... DZIEKUJE , DZIEKUJE , DZIEKUJE Na pewno będę tu codziennie zaglądać Trzymajcie sie kobietki kochanie i dziękuje za wsparcie - zaszycie nie było kompletne tzn. Wiec nigdy tak do konca tym badaniom nie wierze, nawet gdy portal społecznościowy
Pozdrawiam W końcu trafiłam na lekarza który chyba się tym zajął. już nie będziesz wiecej sam RZECZYWIŚCIE DOBRY BYŁ... A powiekszlam juz 6 razy. To jakaś kolejka komunistyczna jest? Śledze to co piszecie od poczatku kiedy powstał ten topic.
Mam trochę hopla na tym punkcie.
gosska, ja już jeżdźę rowerem.
Na rowerku raczej niet!
57,56 cm, 58 kg czy mniej.
tez chcialabym poeksperymentowac
itd.
tylko on dobierze odpowiednia dietke, nawet bez cwiczen!