PostWysłany: Nie 12:45, 23 Mar 2014    Temat postu: UsuniÄ™to Ci tylko mięśniak czy caĹ‚Ä… macicÄ™?
No i prawie koniec dnia numer 2 portal społecznościowy ale za to byĹ‚am godzine na siĹ‚owni i daĹ‚m z siebie wszystko. Uwaza, ze powinnysmy isc gdzies do knajpy i na dicho.
To jest chyba jej nazwisko panienskie bo z tego co wiem to jej mÄ…ĹĽ inaczej sie nazywa!
Za dnia mi sie nie zdarzylo no ale czasem mnie to martwi
figure straszną Myslałam, że ona jest zgrabniejsza.
Lipids.
DochodzÄ™ po woli do wniosku,ze najlepszy we wszystkim jest umiar.

ale co tam, grunt to się nie przejmować anonse erotyczne te wypowiedzi mnie juz totalnie zniechęciły niby każda kobieta inaczej znosi ten środek....nie wiem co robic...

Witajcie Nie udzielam siÄ™ w ogĂłle na forach, ale szkoda mi dziewczyn marzÄ…cych o buciu piekniejszymi, ktĂłre ten czĹ‚owiek teĹĽ mĂłgĹ‚by oszpecić! To Ty trzymaj za mnie kciuki ZjadĹ‚am serek wiejski z pomidorem. Jestem juz 3 tydzien tzn tydzien przed glodowka jak bylam na okresie przygotowawczym robilam lewatywe codziennie. adwokat kraków
Podzielam zdanie,nie raz mam pretensje do losu i zaczynam wątpić we wszystko, he he Mam tam ulubioną fryzjerkę. Wstęp wolny Te głupie teksty na ulicach. Kamka123 czy ten,,, cudowny facet'' pije???miej oczy szeroko otwarte.... Widzę że to nie ma sensu bo i tak robicie swoje.
BuĹşka!!
Proszę powiedzcie mi, jak długo po operacji należy się wstrzymać z noszeniem siatek, czy pracą w ogrodzie?
I po co jak tu ma wszystko sponsorowane.
No i dieta kekwicka jest tez troche bardziej \urozmaicona\
A mieszkala i mieszka na wsi, zadnych specjalnych kosmetykow i filtrow nie uzywala, tyle, ze sporo ruchu i nigdy nie palila.
iGG bez iGM za wiele nie powie, bo ten wskazywac moze, ze infekcja byla i juz spadaja przeciwciala.
Na szczescie udalo mi sie je prawie w calosci zrealizowac, wiec mialam spokojna sobote i niedziele