PostWysłany: Nie 19:37, 23 Mar 2014    Temat postu: bo sie beda zaraĹĽac)
Konstrukcje biustonoszy poszczególnych firm mogą się od siebie różnić, a różnice pomiędzy sąsiadującymi rozmiarami czasami są subtelne np.: seks oferty Wiecie co ja tez mam orbitreka od jakiegos miesiaca. persil, vizir, ariel i płynu do płukania tkanin lenor, silan
miednica nadal pozostanie szeroka
podoba mi sie pomysl z rozmawianiem na gg, ale wydaje mi sie, ze to trzeba miec zaciecie do tego.
Witam.
Połóż je (w wyobraźni) na tacce, w ciepłym wilgotnym miejscu.
Obecnie waże 5 kg mniej niż przed głodówką, waga utrzymuje się przez tydzień, zmienil mi się smak, słodycze mogą dla mnie nie istnieć, w poniedziałek robię sobie dzień na owocach i warzywach a we wtorek tylko soki.
W kazdym razie zauważyłam, ze im dłuzej ćwiczę, tym mniej się męczę -najgorzej byo na samym początku.
) ostatnio kolega trochę mnie za brzuch ścisnął to bolał trochę.
Ja miałam dziś pisakowanie.
Na szczęście pracę dostałem w salonie marki na jakiej uczyłem się na kursie (MATRIX) - osobiście polecam kurs u nich - dużoooooo wiedzy.
Buuu...!!

teraz ja coĹ› opowiem- seks oferty Pomalutku zbliĹĽam siÄ™ do wagi dwucyfrowej.

Hej dziewczyny, na NFZ polecam Wam dra Żórawskiego, który przyjmuje w Dolmedzie. ja akurat mam pół roku przerwy pomiędzy inż a mgr Z pęknietego pęcherzyka w jajniku formuję się ciałko żółte. Więc nie wiem,czemu lekarz stwierdził wysoką prolaktynę?? Myslalm ze umieram. anonse erotyczne
ale nam zrobiłaś niespodziankę napiszę tylko (bo aż mi sie płakac che jak pomysle ile sie napisałam), że czuję sie bardzo dobrze. ale co się komu podoba. Skutecznosc 100 %. a co do triumpha to trochę otworzyły mi się oczy bo zawsze uważałam że skoro ta firma się ceni to coś sobą reprezentuje a teraz to raczej zmieniłam o nich zdanie... Jest wiele za i przeciw, każdy niech wybierze coś dla siebie. Też od niedawna mam paznokcie żelowe ...
- cwiczcie ok 1,5h po posilku, pijcie wode niegazowana
To jakaĹ› kolejka komunistyczna jest?
pozdrawiam!!
*1 Ĺ‚yĹĽka majonezu
I to jest koniec pierwszej serii.
Co jest dla nas osób dajacych sobie cos wstrzyknać wazną sprawą.
nie czujÄ™ siÄ™ specjalnie twardzielkÄ…,bo za takÄ… mam np.AnakondÄ™,ona ostro przestrzega diety czym bardzo mi imponuje,a do czego ja za wszelkÄ… cenÄ™ nie dÄ…ĹĽÄ™..
2.
facet to swinia