PostWysłany: Pon 15:46, 24 Mar 2014    Temat postu: http://www.allegro.pl/item772104281_top_damsk i_levi_s_rozmi
oczywiscie wczesniej wybierqm sie na probny zeby potem sie nie denerwowac jak bede wygladc. ogloszenia towarzyskie 8.Czy wspomagacie się w komisie częścią rzeczy nowych? moje laseczki nie usiedzą minuty w jednym miejscu , czy to na dworze czy w domu wszędzie wchodzą , wczoraj julka weszła na łóżko a za chwile z niego spadła ;/ normalnie nie wyrabiam
Nie ma kontroli na tym forum i kazdy moze za mnie napisac.
a ja zamierzam kupić sobie jakąś ładną sukienkę, np.
przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Ginekologicznym
gratulacje
Po to sa lewatywy zeby oczyscic jelito grube zanim sie zacznie glodowki,ale Ty nie wiesz o tym napewno bo skad masz wiedziec?
tesknie za moimi postowiczami od 19 maja, przez 14 dni plus nastepne dni wychodzenia wpominam same mile osoby chetne do usmiechu i wspolpracy, wytrwale i stosujace sie do ogolnych zasad glodowania....moze paulina vel SG troche zaklocala temat ale to tez bylo zabawne..pozdrawiam Chce kotka i tez widze, ze Dorak gdzies w przestworzach jest, nic nie pisze, pozdro
Chciałąbym iść do fryzjera z którego będe zadowolona , nie chce żadnych ekstrewagancji.
Już swego czasu otrzymałem od Was szybką, konkretną pomoc.
Co do wychodzenia, to wszystko zależy od tego jak długo głodujesz.

Boje siÄ™ bo wydluĹĽajÄ…c ponosze ryzyko,kosc sie wydluzy ale noga moze stracić na sprawnosci.Lekarz mi mowil zeby to byla przemyslana decyzja i musialabym miec dobrze zdiagnozowanÄ… noge czy moge miec wydluzanie mimo wczesneijszych uszkodzen i operacji,zebym nie pogorszyla... adwokat kraków sama nie wiem, bo jedzenie raz jabĹ‚ka czy truskawek juz mnie trochÄ™ nudzi- moĹĽe znacie jakieĹ› przepisy?

Jeszcze tu masz taką kokardę z włosów 3kg, ale teraz chcę spaść do 75kg lub niżej .... No i jak ja byłam u kontroli to gin przepisała mi Gynazol a dokładnie jest to krem dopochwowy stosowany na jeden raz choć drogi ok 30-40 zł to naprawde pomaga Pozdrawiam ;* Na dodatek jedna z moich koleżanep powiedziała, że trzeba było iść do fryzjera a nie wygryzać się samej Lewatywa nie tylko czyści ale jest także metodą leczenia! anonse erotyczne
Nie ma recepty i trzeba uczyć się na blędach, ważne aby ich nie powielać. ktoska - ja go brałam w sumie ok.2 lat (bromergon znosiłam całkiem nieźle , podobnie parlodel - tragicznie było po bromocornie ) . w czerwien wargowa czy inaczej? Odkad przeszlam na atkinsa spadlo z 65 na 62 w 4 dni i od stycznia sie mecze i jest 58,6. Ten cholerny (ciekawe, czy wypikają?!) deszcz pada jakoś pod skosem i mi pod sztormiakowy kaptur zacinał. Witaj Przyjaciólko konspiracji od soboty pokazują, że jestem w ketozie.
co...dolegac czy co...doskwierac...
A nicka zmieniÄ™ jak schudnÄ™ do 85.
no więc tak, próba lasera 100zeta, poźniej każdy zabieg 250zeta z tym, że trzeba je kilka razy powtarzać, nie częściej jak co 28 dni z wiadomych względów a dla niedoinformowanych odbudowa naskórka wiec zaczynam upychać w swnike kasiorkę
pozostałe dziewczyny, których przepraszam nie wymieniłam, dajcie znać co u Was
-Sebastian Karpiele-Bułecka (!)
Nie wiem czy wydawać 100 zł za fryzjera ..czy da mi to pewność że będe zadowolona?
dziewczyny-im wiecej zupy jecie tym więcej chudniecie
Gosiaczek rzeczywiście teraz jest o wiele łatwiej jak dzieci maja 2 latka niż rok czy pół roku temu.owszem trzeba pilnować żeby nie podeszły pod hustawke itp ale jest o niebo lepiej.spacery na piechotę robimy coraz częściej.częściej sie też słuchają i pilnują,potrafią iść za rękę,interesują sie pustkami,golebiami.z tygodnia na tydzień widzę różnice.już nie pędzą z dzikim obledem w oczach i nie uciekają.uwielbiam ich umorusanych ale szczęśliwych,wybieganych.
hm na moje to chodzi ci o piosenke ModernTalking pt.
Mam Wojtka,Mateusza,Kube i Martyne.