PostWysłany: Wto 20:16, 25 Mar 2014    Temat postu: I wg mnie grzebanie samemu przy paznokciu nie ma sensu.
metoda ilizarowa( aparat dystrkcyjny)..JeĹ›li masz skierowanie na operacje nic nie pĹ‚acisz, a w prywatnych klinikach jest to napewno baaardzo kosztowne (sam aparat kilka Ĺ‚adnych tyĹ›) adwokat kraków :*
masaz chinski dziala w 98%!!!!
hej i jak tam FANKA super co nie to przyejmne uczucie miec swiadomosc ze wszystko to z nas wyłaził te bdudy bleeeeeeee ..........A jak tam ogólnie twoje samopoczucie?
ZyczÄ™ powodzenia i nie zastanawiaj sie!!!
Po głodówce pijesz soki, najpierw rozcieńczone, tez się bałam , ale po 3 tygodniach wazę 2 kg więcej niz.
odebrałam wyniki tokso i nie wiem jak je zinterpretowac czy nalezy biec do lekarza czy nie:

Wiem tylko jedno żeby Dr.Broma był tak naprawde wporzatku lekarzem z jajami to by sie przyznał do swojego błedu powiedział tak ok Pani Sylwio trzeba to poprawić ,a on nic zero reakcji ,dziwie sie tylko bardzo ,ze nie zalerzy mu na dobrej oponi. anonse erotyczne PO OPERACJI - możesz też smarować bliznę filtrem 50+, ale opaska to chyba też dobry pomysł.

mamie ponoc było bardzo głupio, ale pielęgniarka skwitowała tylko, ze ta pani dostała niespodziankę na własne życzenie. Obiecal ze nie bedzie skoro nie podoba mi sie to. Zrob biszkopt i przeloz czyms wyjatkowo smakowitym i poczestuj znajomych,lub maseczka na wlosy to tez dobry pomysl Taka kobieta lalka, śliczna buzia i boska figura, o jej inteligencji nie dyskutuję, w MTV jej nie widziałam, ale sprawia wrażenie niezbyt rozgarniętej, chociaż muszę przyznać, że niektóre jej piosenki mi się podobają. Długo szukałam dobrego fryzjera, który bez pytania co chcę mieć zrobione na głowie, ma swoją wizję i potrafił mnie nią zarazić. ogloszenia towarzyskie
Myję raz do dwóch razy w tygodniu i używam szamponu garnier fructis do wlosy zniszczone i przesuszone, mimo ze nie mam tragicznych wloskow jezeli chodzi o suchosc bo juz je wyleczylam ale z tego szamponu jestem bardzo zadowolona i uzywam jeszcze maski fructis fale i loki kosztuje ok 13 zł tez dobra;d Z jednej strony mam już ich serdecznie dość ale z drugiej strony będzie mi ich troszkę brakowało Dziś takiego jednego wyniosłam ( w ręku) na podwórko, bo odkurzałam. W saunie krew szybciej krąży i pocisz się na potęgę, więc prędzej pozbywasz się zanieczyszczeń. proponuje najpierw ortopedy te mrowienia sa bardzo bolesne i te nieprzespane noce a feeeeeee bo strasznie duzo dziewczyn je ma...
Zrobić duzo i podsmażyć potem, bo takie są najlepsze!!!
i lekarze mysla troche inaczej niz my takze staram sie ich po prostu zrozumiec, a jesli ktos uwaza ze zostal zle potraktowany to po co decyduje sie na zabieg u takiego lekarza
prosze pisać na podany e-mail :
dzieki.
No, ale do szpitala bezpiecznie dojechałam.
Aureolke jej dać normalnie !