Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna » Rejestracja na forum

Napisz odpowied¼
U¿ytkownik
Tre¶æ wiadomo¶ci

Wiêcej Ikon
Wy³±cz BBCode w tym po¶cie
Wy³±cz U¶mieszki w tym po¶cie

Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: ¦ro 3:14, 26 Mar 2014    Temat postu: Wycieczkomaniak ale siÄ™ cieszÄ™ że siÄ™ odezwaÅ‚aÅ› powi
On wytnie Ci kawwalek paznokcia i troszke wlasnie miesa i paznokiec nie bedzie Ci juz pozniej wrastal sex anonse Jaka ja byłam wtedy szczęśliwa, 15 lat szczęśliwego życie, dlatego tak trudno mi się pogodzić.Tak trudno zrozumieć i zrobić ten krok odważny, rozwód.
po 2 zabiegu moze cala noc sie uda przespac.
W istopadzie ma poród.
Jakoś suchości tez n nie mam, ale też piję praktycznie non stop i organizm nie ma czasu na suchość.
Jak mi badaja cukier to wszyscy lekarze zadowoleni - wychodzi 60 czy 80.
szybko scieka woda.
szok.
ogórek kiszny pokrojony w kostkę
- no właśnie to jest Twój błąd - nie tyjesz od tłustego, w sumie to największym winowajcą są węglowodany, a nie tłuste, bo węglowodany mają taką przypadłość, że przez nie do krwi wydzielana jest insulina, która ma obniżyć poziom cukru we krwi, a insulina z kolei hamuje spalanie tkanki tłuszczowej.

Do Old Boy'a dzieki za pomoc wlasnie sobie sciagam ale cos mi sie jarzy z tytulem wiec mysle ze to ten kawalek.Jakbys czegos potrzebowal (nie tylko do auta daj znac.Pozdrawiam! portal społecznościowy a pamietam przez pierwsze chyba 3 tygodnie noga byÅ‚a grubiutka.

moj wloski lekarz skierowal mnie wlasnie na usg...wynik we wtorek,ale watpie we wlasciwa diagnoze GdzieÅ› czytaÅ‚am, że podobno Smierć Dumbledora byÅ‚a zaplanowana, tak jak by \umówiona\....no nie wiem, mam nadziejÄ™ że wszystko sie wyjasni, mam tyle pytaÅ„.... pozdrawiam aga Na tym etapie siÄ™ zatrzymaÅ‚y ale po roku znów zaczęły rosnąć i stopniowo (przez ok. Zawsze mozna zrobic probny makijaz, wiec nie wiem skad obawy oto jaki taka kosmetyczka moze miec gust. adwokat kraków
mam kolege ktory ma 30 lat a pajakow boi sie bardziej niz ja (o ile to mozliwe) bo nawet nie moze patrzec na zdjecie pajaka bo go trzesie. mnie nie ale teraz boli. ww.jobrapido.it (naprawde, chyba najlepsza jaka do tej pory znalazlam, multum ogloszen) kiedy rodziłaś? mam dlugie do polowy plecow kreocne wlosy w kolorze braz z miedzianymi refleksami (naturalne) zwykle nosze je rozpuszczone, ale na studniowce nie chce wygladac \\\jak zwykle\\\ ma ktoras z was jakis pomysl? Może masz rację. Stealers Wheel - Stuck in the Middle With You
Pewnego dnia postanowiłam iśc do GINA ,żeby mi powiedział mi co ewentualnie moze byc przyczyną braku ciązy...Poleciła zrobić USG W 14 dc aby zobaczyć czy mam owulację,okazało się ,że nie mam,mój pęcherzyk jest za mały..Stwierdziła,że przyczyną może być zbyt wysoka prolaktyna...Wysłała mnie na badanie prolaktyny No i się okazało,że moja prolaktyna wynosi 33,77.Od razu przepisała mi bromocorn,po pół tabletki,który bardzo dobrze toleruję.Od 21 dc luteinę i od 3 dc CLO.5 dc zbadałam znó prolaktynę i wyszło że mam 8,2 Bardzo się cieszę,ze po miesiącu brania tak ładnie mi spadła,a w czwartek znów idę na USG,aby zobaczyć czy mój pęcherzyk pięknie dojrzał i będzie owulacja Trzymajcie kciuki!
Laparoskopia ma więcej zalet niż operacja i pozwala pacjentce szybciej wrócić do zdrowia.
Jestem tydzień po operacji tarczycy i od 4 dni w domu.
Witam wszystkich,
Wszelkie porady mile widziane.
akryl i żel jest ok,jeśli nie wiecie co wybrać proponuję raz zrobić sobie akryl a raz żel.Jak czytałam wpisy to w tych salonach takie głupoty wam mówią że aż głowa boli.Akryl zdejmujemy mocząc w acetonie,można bajery z akrulu zrobić(kwiatki itp.) żel nie wolno zrywać ,piłujemy aż do swojej płytki.Jak nakładacie żel czy akryl nie pozwólcie żeby w salonach mocno piłowały waszą płytkę paznokcia ,będzie cienka jak papier TYLKO LEKKO MATOWIMY!Dobre żele nie odchodzą,zabezpieczamy brzegi paznokcia(zamykamy)żeby powietrze nie dostało się,często zapominamy skupiając sie tylko na płytce i kształtu zeby pięknie wyglądał.Ja robię żel ,akryl,(na formie i tipsie),fiberglass.Nie byłam takazdolna jak wy ,poszłam na kurs.Jeśli macie jakieś pytania piszcie chętnie pomogę gg10676899.Pozdrawiam wszystkie zapalone panie.przepraszam za błędy ort.
ale najpiekniejsze bylo, jak po wszystkim spojrzalam na mojego meza, a on stal caly zaplakany i szczesliwy ze juz koniec wynagrodzilo mi to wszystkie przejscia i caly bol
da się zjeść to paskudztwo, trzymajcie się!
Zaraz po zabiegu tak mniej więcej 3 godziny po bierze się PYRALGINE (jest to jeden z mocniejszych leków przeciwbólowych, ketonale się nie sprawdzają, nie wiem czy wiecie ale ich moc przeciwbólowa jest krótka i słaba mniej więcej 2h).

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo