Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *

Przegląd tematu
PostWysłany: Czw 14:19, 27 Mar 2014    Temat postu: Filipa .
ze jestes fanka os portal społecznościowy był jeszcze taki prezenter - Sławek Siejka.
kto to jest ten k**wa tombak ?
http://polonia.wp.pl/country ,3,title,Brudna-prawda-o-Wloszech,wid,11233395,wiadomosc .html
W momencie przelykania nie zastanawiam sie, czy mi smakuje czy nie tylko sie ciesze, ze mu jest dobrze.
czerwony zawsze modny \Czerwona sukienka\ dobry kawałek
Ja nie sprawdzam ketozy tylko ubytek wagi - codziennie i raz na tydzień się mierzę.
po pierwsze zle zrobilas ze zdjełas kolczyk bo jak leci ropa to jest całkiem normalne zjawisko...i najlepiej przekluwac pepek w studiu a nie u kosmetyczki!!
mam jeszcze jedno spostrzezenie - zauwazylyscie ze technika dentystyczna jest u nas chyba na duzo nizszym poziomie?
gggggg przecież Ty miałaś śliczne usta!
tez słyszałam ze dr Pająk jest super.

hej portal społecznościowy Ladniorek, powodzenia na wizycie!

ot, zebym moglam, tym czyms popsikac okolice okna i miec wreszcie spokoj ....... Nie ma co komentować,ładna i zgrabna dziewczyna,całkiem fajnie tańczy. takĹźe powoli, ale trwale i to mnie cieszy bardzo! Byłam tam kilka razy i juĹź NIGDY nie pĂłjdę !!! dokładnie pies ogrodnika. seks ogłoszenia
ciesze sie - niedługo zostane mamusią nigdy nie ma nic do powiedzenia, taka prosta, pusta blondynka. Pozdrawiam pozdrowionka i buziaczki dziewczynki Jakimś cudem jak ją widzę mam ochotę popełnić jakąś zbrodnię okrutną. To tylko kefir.. SZPECI TĄ SWOJĄ CHUDOŚCIĄ CAŁY PARKIET.
Nie mozemy uciec od faktu, ze gangi muzulmanĂłw gwalca biale dzieci w tym momencie.
od jej czasu.
http://www.regularnerysy.pl/Spis.aspx GLOSUJCIE
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!
Cześć Wszystkim!
heh a co do obrastania włosami...
Dla wszystkich po wielkim
Poleciałam kontrolnie do lekarza bo nie mogłam rozpocząć leczenia hormonalnego.
teraz jest ok.wiadomo rece sie caly czas regeneruja miesnie odbudowuja(mialam straszne zaniki polaczone z duza sztywnoscia dloni)
Z tego co się orientuję, to zbyt wiele dzieci w tym szpitalu umiera przy porodzie.