Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->Rh+ Po prostu miÅ‚ość

Rh+ Po prostu miÅ‚ość <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Pi± 15:18, 21 Mar 2014 Temat postu: Rh+ Po prostu miÅ‚ość

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

Cześć mam wielką proźbę do Was nie wiem co mam robić z moimi włosami:/ mam gęste długie kręcone(albo bardziej falowane:/ sama nie wiem bo tylko końcówki się kręcą ) puszące się włosy i chciałabym zmienić fryzurę. [link widoczny dla zalogowanych] i z tego co wiem, to bardzo cywilizowane miasto wiec nie mam sie chyba czego bać. zaraz sie tez podszyje>> dzisiejsze nastolatki wiedza co to zabawa a Ty co lubisz w seksie?
Hej, Czytałam wasze wpisy.

zakupiłam naczynie królewski i waxsy chciałabym zaczerpnąć przepisów ,abym dobrze zużytkowała to naczynie ,czy można smazyć naleśniki i co tam jeszcze można robić? [link widoczny dla zalogowanych] Sie wkurzylam, chyba teraz pójde tam dgzie ona chodziła, bo drugi raz nie dam sie ogolic!

DZIEWCZYNKI PRZECZYTAJCIE TO !!! po 3latach zdecydowałam się na ścięcie dreadów. Mam takie pytanko czy jest wśród Was osoba która ma uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego??? Więc na razie nie będzie, wymrażać ani wypalać. DZIĘKI [link widoczny dla zalogowanych]
Bo ja za chiny ludowe zadnej nie moge znalezc A to juz niedlugo. hej dziewczyny.mam zamiar sobie zrobic kolczyk w pepku.moi rodzice nie moga nic o tym wiedziec.do tej pory nie moglam miec nawet kolczyka w uszach bo moj tata jest zdecydowanym przeciwnikiem percingu.mama..jestem pewna ze zrozumie albo przyzywyczai sie po jakims czasie.a ojciec ma sie nigdy nie dowiedziec...wiec chcialabym powiedziec ze czytalam cale to forum no i nie wiem...po ilu tygodniach mozna juz plywac w basenie?bo moim jedynym problemem wazniejszym nawet od furjacji rodzicow jest to ze mam w szkole basen i musze na niego chodzic i miec wyplywane minimum 50% inaczej obniza mi ocene...no i ogolnie prosze napiszcie mi wszystko w jednym zbiorze...czytalam cale to forum bo naprawde jestem zainteresowana kolczykiem w pepku pls doradzcie cos...przede wszystkim powiedzcie jak to jest z tym basenem...no i czytalam jeszcze cos o przemywaniu ranki..jak przemywasz ranke to odkrecasz kolczyk?i przemywasz ja w srodku czy tylko naokolo?pls powiedzcie cos pozdro a przeciez mało jem i nie zanosi mi sie na okres przed którym zawsze mam kilo, lub dwa wiecej. Nie jestem szalona fanka ani dr Kwasniewskiego ani Atkinsa ale poczytalam sobie na ten temat, do tego obserwacja i zwykle rozmowy z ludzmi na temat co i jak jedza za kazdym razem przekonuja mnie do slucznosci mojego zdania. polecam ta szkole ! Aha najważniejsze kg też idą w dół Z tego co tak sobie obserwuję, to przy 10 minutach spala się śrenio 115 kcal. Prawda jest bowiem taka, że kobiety współuzależnione zbyt łatwo wchodzą w nowe związki, które, jak się okazuje wcale nie są lepsze od poprzednich.
turek, marokan - fajni faceci jeźeli chodzi o ich wygląd, urodę...

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach