Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->szklanka soku z warzyw lub owocĂłw.

szklanka soku z warzyw lub owocĂłw. <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Nie 18:12, 23 Mar 2014 Temat postu: szklanka soku z warzyw lub owocĂłw.

Doł±czył: 25 Sty 2014

[link widoczny dla zalogowanych] 523/1024x768/ [link widoczny dla zalogowanych] b1),nie przeszło.po miesiącu przepisał mi zastrzyki 5szt.wit.b12 carboxylaza i jeszcze coś ale nie pamiętam!była poprawa jak brałem je,a jak sie skończyły to wszystko wróciło do normy!poszłem znowu i dostałem drugą serie tych samych zasrtzyków plus rehabilitacja połoczona z jonoforezą!do końca mi nie przeszło,ale było o niebo lepiej!
spotkalam sie tylko.z atakiem
Witam wszystkich!!!

[link widoczny dla zalogowanych] s/bul/bul15.jpg [link widoczny dla zalogowanych] A tommy Hillfiger tak jak jest napisane...

a poza tym na prawdę nie wydaje mi się, że mam jakieś mega wady, które by mi się średnio skomplikowaną pracę utrudniły znacznie. Ktos pytal o ssanie oleju na glodowce, moze do 3 dnia to dobry pomysl, ja bym sie bala, ze to bedzie znak dla zoladka ze musimy trawic, czyli produkowanie nadmiaru sliny, duzy apetyt, a w zwiazku z tym produkcja sokow zoladkowych. Pozdrawiam ! Mnie jak na razie idzie całkiem nieźle, waga na dzisiaj to 87kg , jak utrzymam tępo to w czerwcu powinno być OK. Brokatowe zdobienia, zatapianie hologramów, cyrkonii, suszonych kwiatków oraz wiele innych. [link widoczny dla zalogowanych]
Chciałabym, żeby z tyłu też ładnie się układały, zmiejszyć ich objętość przy końcach i dodać im lekkośći. U Wiatroszaka. Ja tez sugerowałam usunięcie całej macicy, powiedziano mi, że potem tworzą się torbiele na jajnikach, nie wiem co o tym myśleć... W Koszalinie jest Europejska Akademia Szkoleniowa organizująca roczne szkolenia fryzjerskie i kosmetyczne. Wczoraj dostałm pierwsze opakowanie L i dzis rano po sniadaniu zaserwowałam sobie pierwsza kapsuółkę. Crush Test Dummies \Mmmmm Mmmmm Mmmmmm\ Poki co jedynki ma tylko na dole.
Ciemny kolor mnie wybledza.
Pozdrawiam wszystkich walczÄ…cych