Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->TrochÄ™ sie wystraszyÅ‚am, ale wreszcie w jednym salonie fry

TrochÄ™ sie wystraszyÅ‚am, ale wreszcie w jednym salonie fry <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Czw 8:00, 20 Mar 2014 Temat postu: TrochÄ™ sie wystraszyÅ‚am, ale wreszcie w jednym salonie fry

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

Opatrunki robię sobie sama, żaden kłopot.... [link widoczny dla zalogowanych] Nie wiem czy można założyć o to sprawę...
Witam wszystkich ponownie.Zaglądnęłam tu,ponieważ chcę pocieszyć wszystkie przyszłe mamusie,że toksoplazmoza to jeszcze nie wyrok dla dzidziusia.Ja urodziłam 16 czerwca zdrową i dużą dziewczynkę,chociaż od połowy ciąży brałam Rowamycyne.Toksoplazmoza była u mnie dodatnia i wyglądało na świeże zarażenie.Do końca ciąży bałam się o swoje maleństwo,płakałam i nie spałam po nocach.Oczywiście czarne myśli nie odstępowały mnie na krok,niemalże widziałam swoje dziecko jak jest niedorozwinięte itd.A teraz jestem szczęśliwą mamą drugiej dziewczynki.Jeżdżę na badania kontrolne do poradni,ale tylko po to żeby sprawdzić czy spadają przeciwciała,które otrzymała ode mnie.Wynik na tokso miała ujemny.Nie zaraziła się ode mnie.Kiedy to usłyszałam ze szczęścia ryczałam w szpitalu.Dziś ma 3 miesiące,jest bardzo pogodnym dzieckiem i niezwykle silną kobietką,ciągnie się już do siedzenia,gaworzy iśmieje się do wszystkich.Kochane kobietki,nie bójcie się brać Rovamycyny w ciąży,może to właśnie ona uratowała moje dziecko.Życzę wam wszystkim samych dobrych wiadomości,zdrówka i niegasnącej nadziei,że wszystko będzie dobrze.Trzymajcie się cieplutko.
Zakwasy sa drugi dzien wiec jest dobrze
Ja mam tak pocieniowane i się super kręcą.

W ten sposób jej oczyszczająca zdolność (skłonność) wzrasta, a potrzebna dla organizmu energia w postaci zapasów glukozy, kwasów tłuszczowych i białek jest pobierana przez \chudą krew\ ze wszelkich części ciała i przetwarzana na energię. [link widoczny dla zalogowanych] Największy problem mam z kolanem i rękami.

pozdrawiam! Zreszta przed zabiegiem Pani doktor dała mi tabletkę, która zapobiegła większym krwiaczkom ( uprzedziłam ze mam tendence do siniaków i boje się tego) Poleca panią doktor Więc od razu Cię uprzedzam, że reakcji nie da się przewidzieć!!! [link widoczny dla zalogowanych] Byłam na zabiegu wczoraj wieczorem. [link widoczny dla zalogowanych]
Mam poparzenia po pożarze mieszkania, 33% ciała. cześć chyba macie cos w tych szafach nie ma kilogramy Mam nadzieję, że niedługo będę mógł zauważyć jakieś efekty, bo na razie nic nie zaobserwowałem. 3. A może lubisz być podglądana? Wielu z Nich nie troszczy się o Wasze zdrowie tak naprawdę.
Mam skierowanie do neurologa ale to za miesiąc chyba pójdę prywatnie.
Pytajnik fakty sa takie ze rozwiazania sa tak naprawde bardzo proste i gdyby lekarze zechcieli pomoc ludziom to otylosc bylaby historia ale nikomu sie to nie oplaci bo firmy farmaceutyczne zarabiaja gigantyczne pieniadze na lekach zwiazanych z odchudzaniem i leczacych skutki nadwagi.
to dopiero 4 dzien stosowania tej metody, a wygladalo to juz naprawde kiepsko:-/ zobaczymy jak to pojdzie dalej.

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów