Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Archiwum->Misja "Zatrzymaj". O co chodzi?

Misja "Zatrzymaj". O co chodzi? <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
roslinae
PostWysłany: Czw 21:22, 04 Paź 2007 Temat postu: Misja "Zatrzymaj". O co chodzi?

Dołączył: 27 Cze 2007

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Gliwic

gdy na jade na planete myszką są opcje atakuj, ransportuj, szpieguj, i zatrzymaj i doczego służy to ostatnie ????????????????

IvanH
PostWysłany: Czw 22:14, 04 Paź 2007 Temat postu:

Dołączył: 12 Sty 2007

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Opcja ta pozwala ta wysłać własne statki na planetę sojusznika lub osoby z buddylisty w celu stacjonowania/obrony. Statki będą stacjonować określony czas na orbicie innej planety po czym zawrócą na planetę(jeśli nie zostaną zniszczone podczas bitwy), z której wystartowały.

Cytuje szczegóły za poradnikiem:
Cytat:

Grupowa Obrona:

Oznacza, że można stacjonować flotę na orbicie planety innego gracza (wymagany rozkaz "Zatrzymaj")
Możesz stacjonować flotę tylko u gracza z twojego sojuszu lub u gracza z twojej buddylisty.
Nie możesz stacjonować floty u gracza z włączonym urlopem oraz u gracza objętego ochroną noobprotection.

Aby wysłać flotę na orbitę u innego gracza musisz wybrać rozkaz "Zatrzymaj" i ustawić czas stacjonowania floty na orbicie. Im dłużej stacjonuje flota, tym więcej będzie potrzeba deuteru. Deuter jest automatycznie przesyłany twojej flocie. Pamiętaj, że potrzebujesz sporej ilości miejsca na transport dodatkowego deuteru Wink

Koszty postoju floty podczas misji "Zatrzymaj":
Mały Transporter: 5 deuter/godzinę
Duży Transporter: 5 deuter/godzinę
Lekki Myśliwiec: 2 deuter/godzinę
Ciężki Myśliwiec: 7 deuter/godzinę
Krążownik: 30 deuter/godzinę
Okręt Wojenny: 50 deuter/godzinę
Statek Kolonizacyjny: 100 deuter/godzinę
Recykler: 30 deuter/godzinę
Sonda Szpiegowska: 1/10 deuter/godzinę
Bombowiec: 100 deuter/godzinę
Niszczyciel: 100 deuter/godzinę
Gwiazda Śmierci: 1/10 deuter/godzinę
Pancernik: 25 deuter/godzinę

INFO: Jeśli zawrócisz flotę, tracisz cały deuter.

Maksymalnie 4 graczy może przetrzymywać swoje floty na planecie innego gracza (razem z właścicielem - maksymalnie 5 osób).

Jeśli planeta zostaje zaatakowana, tylko właściciel planety widzi informację o zbliżającej się wrogiej flocie w podglądzie.

INFO: Jeśli zaatakujesz planetę, na której orbituje jedna z twoich flot, będziesz walczył przeciwko swoim statkom.

W przyszłości proszę wyraźnie formułować pytanie w temacie. Obecny temat poprawiłem.

Wyświetl posty z ostatnich: