Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

PostWysłany: Czw 6:58, 21 Lut 2008 Temat postu: pomoc

Dołączył: 21 Lut 2008

Skąd: pl

Witam dostalem jakiegos pusha nie wiem za co?!
Jak mozna to mi wytlumaczcie
Dziekowka

dalcora
PostWysłany: Czw 7:01, 21 Lut 2008 Temat postu:

Dołączył: 17 Lut 2008

4. Pushing

4.1. Jako pushing rozumiane są wszelkie transporty surowców od gracza z mniejszą liczbą punktów do gracza silniejszego punktowo. Tyczy się to także surowców uzyskanych poprzez wymuszenie.

- Wszelkie formy pushingu są zabronione, za wyjątkiem sytuacji opisanych w pkt 4.4 oraz 4.5.
- Przy pushu zawsze liczy się stan punktowy graczy w momencie dostarczenia surowców, w związku z czym gracze powinni tuż przed dolotem floty upewnić się, że sytuacja punktowa nie uległa zmianie.
- Każda wymiana surowców między graczami musi się mieścić w aktualnie obowiązujących przelicznikach handlowych, czyli widełkach od 2:1,5:1 do 4:2:1 (gdzie poszczególne cyfry oznaczają stosunek surowców: metal/kryształ/deuter).
- Pożyczki i premie są zabronione.
- Naruszanie zasady pushu celem nagrodzenia silniejszego gracza za zwycięstwo we wszelkiego rodzaju konkursach jest niedozwolone, chyba że Administracja postanowi inaczej.
- Handel musi zostać zakończony w przeciągu 24 godzin licząc od momentu dostarczenia surowców przez jednego z graczy.
- Jeśli otrzymałeś surowce od gracza słabszego od siebie, nie możesz ich zatrzymać. Należy zgłosić ten fakt do właściwego dla danego Universum Operatora Gry.

4.2. Za pushing ukarany może być również gracz, który:

- Celowo składuje surowce na planetach, aby zezwolić na ich odbiór przez (wielokrotny) atak.
- Dokonuje ataku słabszymi flotami, aby powstało pole szczątków do odzyskania surowców.
- Wykorzystuje dodatkowe sposoby i możliwości, by jedno konto otrzymywało surowce bez wysyłania czegoś w zamian (handel) lub stosuje przeliczniki / ceny dumpingowe.

4.3. Moonmaking

Ataki organizowane pomiędzy dwoma graczami w celu zniszczenia floty jednego z nich i utworzenia księżyca (tzw. Moonmaking) są dozwolone wg poniższych reguł:
- Szczątki mogą zostać zebrane przez dowolnego gracza (także niebędącego atakującym ani obrońcą) pod warunkiem, że w ostateczności trafią one do właściciela zniszczonej floty, z której powstały, lub do osoby od niego słabszej punktowo.
- W przypadku strat po obu stronach, gracze muszą podzielić się szczątkami proporcjonalnie do strat poniesionych we flocie. Wyjątkiem są uniwersa, na których tworzą się szczątki z obrony, gdzie powstały z obrony złom należy do obrońcy i nie podlega podziałowi.
- Każdy przypadek zbiórki i odesłania złomu do jego właściciela jest traktowany jako pożyczka recyklerów i podlega obowiązkowemu zgłoszeniu do Operatora Gry z uwzględnieniem zasad opisanych w pkt 4.6.

4.4. Pomoc sojuszu przy odbudowie floty

Gracz otrzymujący pomoc przy odbudowie od swojego sojuszu jest zobowiązany przedstawić raport wojenny swojemu Operatorowi Gry, zanim otrzyma jakąkolwiek pomoc i to Operator Gry musi ustalić warunki odbudowy bądź całkowicie jej zabronić. W wyjątkowych sytuacjach (np po kradzieży lub bugu) Super Operator Gry może wyrazić zgodę na pomoc większej ilości osób w odbudowie.

4.5. Postępowanie przy atakach ACS

- Podczas wspólnego (łączonego) ataku podział surowców następuje automatycznie w momencie ataku. Podczas walki skrypt oblicza całkowitą ładowność wszystkich statków i dzieli zrabowane surowce proporcjonalnie do ładowności.
- Gracze nie mogą dzielić się łupami po zakończeniu ataku. Wyjątkiem jest sytuacja, w której Operator Gry zezwala na podział zrabowanych surowców, po uprzednim poinformowaniu o łączonym ataku, w którym słabszy gracz użycza transportowców, a silniejszy floty. (patrz Wypożyczanie Recyklerów)

4.6. Wypożyczanie Recyklerów

- Wysyłanie surowców do silniejszego gracza po udzieleniu mu pomocy w postaci pożyczki recyklerów (zarówno przy zwykłej walce jak i przy podziale złomu po walce ACS) jest dozwolone pod warunkiem zachowania 48 godzin na zakończenie transakcji oraz wysłania odpowiedniego zgłoszenia do Operatora Gry. Brak zgłoszenia pożyczki recyklerów kwalifikuje gracza do blokady konta z powodu pushu.
- Zyskami z zezłomowanej floty można dzielić się dowolnie, o ile podział ten nie narusza zasady pushu. Wszelkie przejawy wspomagania takimi podziałami silniejszego konta kosztem słabszego będą traktowane jak push.

przeczytaj i sprawdz za co mogles dostac.

Post został pochwalony 1 raz
malusone
PostWysłany: Pią 4:57, 22 Lut 2008 Temat postu:

Dołączył: 21 Lut 2008

Skąd: pl

ok dzieki

tDx
PostWysłany: Wto 2:40, 10 Mar 2009 Temat postu:

Dołączył: 02 Mar 2009

Pomógł: 1 raz
Skąd: U10

Brak jakichkolwiek postów w ostatnim okresie.
Zamykam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Archiwum->pomoc