Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Archiwum->Rozwiązanie sojuszu

Rozwiązanie sojuszu <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
gogetto
PostWysłany: Śro 11:53, 29 Sie 2007 Temat postu:

Dołączył: 09 Kwi 2007

Ja juz skonczylem przedszkole i sie troche wypowiem Smile
Hmmm cos na kształt przedszkola napewno jest potrzebne inaczej liczba graczy bedzie spadac . Ja szczerze przedszkole traktowalem jako "ochronke" przed silniejszymi graczami . Duzo rzeczy poznawalem sam . Gdy opuszczalem przedszkole mialem juz jakies tam pojecie o tej grze i wiedzialem czego mam sie spodziewac dzieki bratu ktory tez tutaj gra . Jednak duzo przedszkolakow tak mi sie wydaje bez "ochronki" moze latwo pasc lupem lepszych graczy . WG mnie trzeba zrobic tak zeby byla ochronka ale tylko przez pewnien czas lub w okreslonym czasie tak aby ludzie po przedszkolu wiedziali co ich czeka Smile Czasami szpieguje kolonie , planety ludzi w przedszkolu i az mi sie włos jeży czemu ludzie nie robia FSa . Nie mam zamieru nawet atakowac takich osob bo nigdy nie atakowalbym ludzi z mojego bylego sojuszu ale mysle ze albo taki typki naucza sie grac i pamietac beda o FSie albo po prostu trzeba je wyzucac fajnie . Bez FS nie dacie sobie rady po 75 k pkt to podstawa ogame . Oczywscie czasem sa takie sytuacje ze mamy ograniczony dostep do komputera i zapomnimy o FSie a jak takie cos konczy sie wystarczy spojrzec w RW na forum ogame.pl .

Jack_
PostWysłany: Pon 12:27, 31 Gru 2007 Temat postu:

Dołączył: 29 Gru 2007

Pomógł: 1 raz
Skąd: Piesno

A ja powiem, że nie wszyscy mają doświadczenie w ogame jak np. ja. uni10 to moje pierwsze Uni.
Na razie nie robie fs'a.. dlaczego? Po 1 nigdy nie wiedziałem jak xD /teraz juz wiem z forum ;P/
Uważam że ten sojusz jest wyśmienity jesli chodzi o nowych, słabych graczy.. W mym 1 sojuszu nawet nie było porządnego forum.. było kilku mocnych graczy powyżej 200k ale oni to tylko rewanż robili za mnie w razie w.
Tutaj czytając forum zaczynam coraz więcej kumać.. i zawsze wiem, że jak o coś zapytam to zostanie mi odpowiedzone.
Co do paktów.. wchodząc do tego sojuszu nawet na to nie patrzyłem.. zwróciłem uwagę na to, ze tutaj mogę się wiele nauczyc.. a pakty to nawet dobra sprawa jak dal mnie bo moge w końcu spokojnie coś stworzyć (:
Sojusz jest genialny i az dziwie się dlaczego nie ma tutaj więcej ludzi Smile

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Archiwum->Rozwiązanie sojuszu