Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Gwna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Gwna
FAQ  FAQ Szukaj  Szukaj Uytkownicy  Uytkownicy Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Gwna->Rejestracja na forum->4 bułki duże białe- 1000 kcal

4 bułki duże białe- 1000 kcal <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat->
Autor Wiadomo
PostWysany: Pi 17:59, 21 Mar 2014 Temat postu: 4 bułki duże białe- 1000 kcal

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

Ja na szczęście nie miałam wahań poziomu wapnia ale na sali, gdzie leżałam dwie pacjentki miały ciągłą karuzelę z kroplówkami. [link widoczny dla zalogowanych] W Dreznie jest juz 136 oplaty semestralnej, ja mam niesamowita przyjemnosc studiowania w tym cudownym miescie, za mieszkanie place 163, mam wspollokatorke.
----KUBA WOJEWÓDZKI bo ma ogromne poczucie humoru
New Yorker- n[i]u jorker
Miła atmosfera, świetna robota i naprawdę tanio.
czytam też etykietki ,tam zazwyczaj pisze ile co ma węglowodanów.
Nie lamia sie jak zelowe czy akrylowe i wygladaja duzo lepiej.

Lady Pank - Nie omijaj mnie [link widoczny dla zalogowanych] Mimo iz uwagi do OWM napisalam nie czuje zadnej ulgi...

A co do dzieci to tak mam córcię która kończy 6.08 już 6 lat i dlatego też bardzo bym chciała urodzić 6.08 byłoby superrr!!! Witam. 48.The Red Jumpsuit Apparatus - Our Guardian Angel ja chcę mieć takie ciało : POszukuje pewnej piosenki słyszałem ją u znajomej bardzo dawno jej ojciec mówił że ona jest dla samotnych. [link widoczny dla zalogowanych]
Kukulska nie jest może jakąć posągową pięknością, ale normalną ładną kobietą. Dlaczego zaraz nazywasz mnie głupią? Kaja Paschalska NAJLEPIEJ BARDZO CIEPŁĄ WODĄ I SZAMPON..BEZ NIEGO ANI RUSZ!! staż. Po prostu transfer był przekroczony, nie zauważyłam napisu. Mówisz serio, że mogłabyś mi coś takiego przekazać?
bo gdy ten paznokieć jeszcze się wrzynał, to te zakażenie się odnawiało chyba i dlatego nie działało.
mimiiibea:
Przede wszystkim musisz się sobie w makijażu podobać.
Nie pracuję.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo