Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->A moge zapytać ile masz lat?

A moge zapytać ile masz lat? <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Czw 10:00, 20 Mar 2014 Temat postu: A moge zapytać ile masz lat?

Doł±czył: 25 Sty 2014

Naprawdę. [link widoczny dla zalogowanych] Oni wszyscy tam dziwnie mówią i robią dziwne miny. a sezon zbliża się dużymi krokami i znów będzie wesoło
groskot- dzieki na odpowiedz ale czy mozna z toba mozna pogadac np na gg????
ostatnio mocno przytyłaś?

Byłabym wdzięczna. [link widoczny dla zalogowanych] Zainteresowanych byłych ajentów zapraszamy do złożenia pozwu zbiorowego więcej informacji na forum ajentów.

Gdyby ją wywinąć wyglądałaby o wiele lepiej, plus zrównanie jakimś wypełniaczem. nigdy nie zagladalam do tego sklepu... Obecnie rajstopy w Sprayu Sally Hansen są niedostępne. A chłopczyk bedzie Dominik Olivier. Ale ona niby jest szczesliwa (pomijajac fakt, ze ciagle placze). [link widoczny dla zalogowanych]
mam nadzieje, ze to wszystko co do tej pory robilam zaowocuje Mnie nie strzygł, bo jak tam powędrowałm to akurat terminy były dla mnie zbyt odległe. ja pracuje od poltora roku. czy to jest splasczenie brzucha daj mi znac tel 510761543 Ewelina ja mam zamiar przekluc sobie pepek ale mam niezlego cykora! Pozbyłam się odrostów, moje włosy nabrały blasku,obciecie suuuper (wiem,bo już myłam w domu i poradziłam sobie z ich ułożeniem bez problemu).
dzień czwarty
powtarzaja programy przeciez