Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->Co do ciasta nie mam nic sprawdzonego.

Co do ciasta nie mam nic sprawdzonego. <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Sob 12:42, 22 Mar 2014 Temat postu: Co do ciasta nie mam nic sprawdzonego.

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

zauważyłam, że w chwili stresu zaczynam jeść, robię to jakoś tak bezwiednie... [link widoczny dla zalogowanych] Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
Wystarczy kropelka i nie ma problemu Skutków ubocznych nie odczuwam, stosuję na noc, na zmianę.
o 1 w nocy a potem o 9 rano, bo najzwyczajniej jest zbyt malo czasu na regenaracje miesni
poprawiam link.

BYŁEM klientem znanego salonu w centrum Katowic blisko ulicy Wawelskiej. [link widoczny dla zalogowanych] Kobieto POBUDKA!!!!!

[link widoczny dla zalogowanych] pickup01/img/01_pic01.jpg Oprocz ogorka, zielonego pomidora i papryki jest jeszcze cale mnostwo zielonych warzyw: Groszku, moje gratulacje z powodu zareczyn, a wiesz, co za zbieg okolicznosci, my tez wstepnie zaplanowalismy nasz slub na czerwiec 2008!!! 4 dni Informacja dot. złotych, a czuję, że gdybym chciała duże usta tyle bym zapłaciła. [link widoczny dla zalogowanych]
balam sie niesamowicie, bo w razie komplikacji...same rozumiecie. no ale i tak będe chciała najpierw zaliczyć semestr na uczelni więc spróbuje jakoś na luty sie zapisać. \Careless Whisper \ George Michael DO TEGO PANI SIEDZACA W RECEPCJI WYGLADALA NA PSYCHICZNIE CHORA BO CIAGLE SIE USMIECHALA SZTUCZNIE DO WSZYSTKICH.. Poza tym, poniewaz jestem dziewica pani gin postanowila narazie nie robic mi cytologii, bo stwierdzila, ze nie ma sensu teraz mnie stresowac i zrobi mi to badanie nastepnym razem (kiedy juz nie bede dziewicą). czytam też etykietki ,tam zazwyczaj pisze ile co ma węglowodanów. Jeżeli koloryzujesz włosy to tutaj polecam profesjonalna linię kosmetyków Selective Glitch Color,jest to krem koloryzujący który pozwala wykreować intensywny odcień pasemek.
Koło mnie jest certyfokowany hirudoterapeuta także jak odłożę kase to zaraz sie wybieram na zabieg, Podobno 5 zabiegów przyn osi widoczne efekty a 10 nawet całkiem może usunąc problem.
Ja teraz już wiem że mój jedyny problem to właśnie ta wredna prolaktyna - ukryty wróg !

Wyświetl posty z ostatnich: