Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->Doda jest gwiazdÄ…?

Doda jest gwiazdÄ…? <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Wto 20:46, 25 Mar 2014 Temat postu: Doda jest gwiazdÄ…?

Doł±czył: 25 Sty 2014

Powiem szczerze, że to się komuś trochę udało, ponieważnajpierw zamówiłam L, potem trafiłam na te topici i jak dzisiaj zobaczyłam w skrzynce awizo do odebrania przesyłki to mi natychmiast ciśnienie poszło w górę tak że boję się iść odebrać tą przesyłkę. [link widoczny dla zalogowanych] Witam wszystkich!!! I mam już dość tych
Tak to efekt po 4 dniach przynajmniej u mnie
pozdrawiam wszystkich serdecznie, a temu palantowi, ktory sie smieje, ze rece trzeba uciac..życze, zeby raz nie przespał całej nocy z powodu tak głupiej rzeczy.
Ja zrobiłam u Pana Doktora:

Osobiscie uwazam ze wlew powinien trwac okolo 5-15 min, [link widoczny dla zalogowanych] Witajcie dziewczynki.

Bez zadnej laski. http://www.youtube.com/watch?v=GeZWwjceDuI Pozdrawiam moje POKRECONE KOBITKI Cameron Diaz dla mnie nie jest piekna nawet w makijazu, ale po prostu potrafi ladnie wygladac. Jak milo, ze coraz nas wiecej! [link widoczny dla zalogowanych]
Benusik zostało nam jeszcze 3 miesiące, albo już 7 miesiąc więc brzuszek zacznie rosnąć w końcu. Twoje gg już sobie dodałam i odezwę się . Hmm zywa, obrazać to nie mam nikogo zamiaru, kazdy pracuje, ale takich problematyczek jak fakturzystki to jeszcze nie widziałem, fakt może nie w każdym oddziale jest tak samo ale mogę jedynie podeprzeć się tym co widzę w swoim. administuje cos...mialam na roku kurs ze Strategii i to robie wlasnie+ 100 innych rzeczy. potrafiła by tez zrobioc dobry makijaż ... we Włoszech ja nie powiększałam nigdy tym preparatem i innymi preparatami wchłanialnymi.
GĹ‚odĂłwka oczyszczajÄ…ca (lub dieta warzywno-owocowa).
farbuje wlosy juz od 3 lat!
PYTANIE O ZAROBKI - nie podawać żadnej konkretnej kwoty, żadnych procent ani nic w stylu 'więcej niż w poprzedniej', najlepiej odpowiedzieć: