Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->gdzieÅ› pokazali jej nosek przed operacjÄ… i po.

gdzieÅ› pokazali jej nosek przed operacjÄ… i po. <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Wto 19:43, 25 Mar 2014 Temat postu: gdzieÅ› pokazali jej nosek przed operacjÄ… i po.

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

JETHON!), robionego wlasnie w MODEL - MED. [link widoczny dla zalogowanych] hello!
tofka - tak, jest małomówny i wiele lat praktyki.
Ja skorzystałam z kursu fryzjerskiego w Gdyni w firmie Apus Centrum Szkoleniowe i jestem bardzo zadowolona.
http://allegro.pl/kolczyki-drewniane-recznie- malowane-korale-gratis-i2308518982.html
mam tak samo, boli podobnie jak przed okresem, tylko że już z 3 tygodnie tak sie pojawia.
ale efekt jest bardzo dobry

- mam podziurawione zęby, kruszą się ( dentysta pytał czy zażywam jakieś leki) [link widoczny dla zalogowanych] Dziś mój trzeci dzień 6W.

[link widoczny dla zalogowanych] ) Dzień 3: a ja stane po stronie magdaleny sama mam tyle ile mam i tez chcialabym wazyc 47/48 bo najlepiej sie czuje w tej wadze i nie wygladam wtedy jak anorektyczka i bmi tez w normie chociaz jestem nizsza o cale 5 cm budowa ciala tez swoje robi jeden bedzie wygladal jak patyczak, a drugi niekoniecznie co innego jak czytam, ze dziewczyna ma 170 i wiecej.. A nie wolałabyś zmienić Gynalginu, skoro Cie uczula? [link widoczny dla zalogowanych]
nie wiem co ci poradzić jak zle sie czujesz ,moze zacznij brac co drugi dzień ,dziewczyny pisały ze mozna co 2- 3 dzień ,ze dreszcze miały itd ale jak jest bardzo zle to moze odstaw lepiej nie ryzykować troche sie boje MYSLE ZE PO KILKU ZABIEGACH BEDE MOGLA SIE POCHWALIC pozdrawiam byłych i obecnych pracowników itd ....i juz jest pewien ze znalaz znowu naiwna ofiare. Twarz muchy a cialo cichopek do agnes hahah ja mam tez takie same nawet tez ten numer jestes pewna ze to w 100% orginal?
W sierpniu idę na operacje , chciałabym zorientować się , czy warto się bać , czy nie.
A ja myślałam, ze bociek jej na głowie gniazdo uwił.

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów