Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->Może tym razem powinnam siÄ™ wybrać do spa co Wy o tym myÅ

Może tym razem powinnam siÄ™ wybrać do spa co Wy o tym myÅ <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Wto 1:21, 25 Mar 2014 Temat postu: Może tym razem powinnam siÄ™ wybrać do spa co Wy o tym myÅ

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

Moje nożyczki są dobre, ale ja zawsze coś krzywo utnę [link widoczny dla zalogowanych] ale i rowniez prawdziwe co wzmacnia ich sile przekazu Ni jak się to ma do tego co piszę przedstawiciele koncernów farmaceutycznych.
zobaczymy jak to bedzie
Trdniej jest ludziom bardzo wrazliwym i niepewnym siebie.
Kilka dni przed swoją operacją czytałam Wasze wypowiedzi na forum.

Nie jedz orzechów w ciągu 2 pierwszych tygodni, zabronione są też warzywa strączkowe. [link widoczny dla zalogowanych] witam wsyztskich czytalam wasze opinie.moj pierwszy raz u ginekologa byl na poczatku straszny pierwszy raz poszlam do neigo w wieku 21lat nie chodzilam wczensije bo nei bylo potzreby dobrze sie czulam al ekiedy dostalam atak jakby jajnika moj facet sie przestarszyl i poszedl ze mna do ginekologa to byl;y jaja poszlam do faceta- weszlam jak zobaczylam ten fotel to koneic ale nie badal mnie przepytal bylam w szoku ale otworzylam sie u neigo na tej peirwszej wizycie.

niewiem jak to jeszcze nazwac, w kazdym razie znowu sie pojawila niezawodna przyjaciolka. Witam mam pytanko co do jakości żelu firmy Margoo ... Czy ktoś z Was skończył kurs w Izbie Rzemieślniczej. Jednak dla większości osób regularne posiłki są zadaniem prawie niewykonalnym. Ale czy to aż takie ważne? [link widoczny dla zalogowanych]
I cóz awidność jest graniczna, wiec moze dopiero wzrastac po przebytej infekcji *( ja miałam w 15 tygodniu ciazy 0,71 czyli bardzo wysoka awidmosc i jasne byloze brak zakazaenia w tych 3-4 misiacach).. Z tego co się orientuje to W Warszawie można zamówić sobie wizytę domową Z Baeuty Homecare. z Wilanowa Bardzo spokojna, przyjazna atmosfera i zabiegi na poziomie. tylko zoltka i cukier qwertygirl najpierw przestałam się ważyć, potem patrzeć w lustro (no chyba, że mam dobre światło i ubiorę się w to, co mam najlepszego), nie kontroluję swoich posiłków, jem wtedy, kiedy mam ochotę. proszę o info.
Trzeba iść siusiu zanim się ją łyknie, bo można usnąć na korytarzu
Jednak to nie znaczy ze jest beznadziejny.

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów