Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->nie wiem dlaczego,po prostu Cichopek bardziej mi siÄ™ podoba

nie wiem dlaczego,po prostu Cichopek bardziej mi siÄ™ podoba <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Pon 8:59, 24 Mar 2014 Temat postu: nie wiem dlaczego,po prostu Cichopek bardziej mi siÄ™ podoba

Doł±czył: 25 Sty 2014

do tego stopnia jestem podrażniona ze mi się porobiły małe ranki koło waginy, a każde zetknięcie z ubraniem boli; [link widoczny dla zalogowanych] to znowu ja zrobiłam hormony i już nie wiem o co tu chodzi
30 zł.
Bo różnie piszą.

to jak dzieczyny...moge sie do Was przylaczyc??? [link widoczny dla zalogowanych] 16)Deepack VS.

Czytałam o tym waciku który mam włożyc pod paznokieć. Pozdrawiam, czesc No i zaczyna się darcie ryjów. w sumie nie żałuję, bo są kursy.. [link widoczny dla zalogowanych]
Uważam,że skoro jesteś szczupła to nie schudniesz za wiele,organizm spala złogi i tkankę tluszczową,a potem spadek wagi jaest minimalny i w końcu się zatrzymuje.U mnie na początku był spadek 0,5 kg dziennie ,a po 3 dniach juz tylko 250dkg dziennie,aż w końcu waga stanęła w miejscu.Tak wogóle to na tej stronce,którą podałam jest naprawdę tylko namiastka informacji i najpierw trzeba by było zacząć od książek.Metod oczyszczania jest wiele,nie musi być to głodówka...Są kuracje owocowo-warzywne-polecam książkę dr.Ewy Dąbrowskiej pt.Ciało i ducha ratować żywieniem. Ja zawsze myslalm,ze wlasnie wiecej wody pic to sie nie czuje glodu,glowa nie boli. bo w ciagu roku obnizyli koszt kursu az o 5 tys ponad wiec cos chyba z ta szkola jest nie tak....tyle ze w katach wczesniejszych byla prestizowa i naprawde uczyli ludzi zawodu.....sorry za pisownie pozdro!!!! Wyrwałem je by móc założyć aparat orto. Po drugie wymiary talii moga sie u niektorych zmienic niezaleznie od tego czy waza mniej czy wiecej, bo niektore kobiety -a moze wiekszosc - np po ciazy nigdy nie ma juz tyle samo cm w pasie, bo rozciagnela sie im skora, nawet jesli zrzucily kilogramy. Jakiś ruch nam się ostatnio tutaj zrobił Ma miejsce początek infekcji i wtedy jest to b.
najsmieszniejsze jest ze ja wiem dokladnie co zrobic zeby wrocic do zdrowia (a nie tylko schudnac,bo mozna byc szczuplym a wcale nie byc zdrowym) ,wiem o tym naprawde bardzo duzo,bo odkad pamietam wszyscy u mnie w domu sie tym interesowali i mam 2 wielkie regaly roznych ksiazek traktujacych o ..nazwijmy to medycynie naturalnej....
poczytaj na necie co to nadzerka,jej sie nie da wyleczyc tabletkami tylko potrzebny jest zabieg,ale jak sie nie powieksza to mozemy sobie z nia zyc