Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->Przy niewielkich zmienach kosmetyczka, przy powaĹźniejszych

Przy niewielkich zmienach kosmetyczka, przy powaĹźniejszych <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Czw 12:04, 20 Mar 2014 Temat postu: Przy niewielkich zmienach kosmetyczka, przy powaĹźniejszych

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

A suszarką teraz nie suszę tylko po umyciu.. [link widoczny dla zalogowanych] A tytuł wątku to \odchudzanie z meridią\ a nie \odchudzanie z węglowodanami\ heheheheh
Zawsze trzeba miec nadzieje i myslec pozytywnie.
Kinia 29 ---> Twoj post z 19.04 przenioslem na wspomniany wyĹźej topik i tam na niegoodpowiedzialem.
Do tej pory używaliśmy prezerwatywy.
Nie mowiac o rodzinie w polsce ktora nie bedzie wiedziala jak cie szukac.

Ty się na pewno dobrze czujesz? [link widoczny dla zalogowanych]
Muzyki z 2 czesci slucham do dzis prawie codziennie (chociaz przeróbki Shakiry niecierpie) kefir,nabiał to jednak, ale raczej taki kefir nie zaszkodzi. Praca ciezka,dlugi do splacania. Patologia zachowania ma miejsce wówczas, gdy można stwierdzić jednocześnie: Nie jest kosmetyczka ale siostre na slub malowala i siebie i wyszlo jej bardzo ladnie. kochane najlepiej czyscic dywan szarym mydłem ( najlepiej biały jelen) dywan jest czysty i świeży NAJLEPIEJ JAKAS KNAJPA.
Bede wdzieczna, gdy sie czegos od Was dowiem
witam jestem tutaj nowa i licze na wasza pomoc otoz mieszkam w niemczech i w listopadzie stracilam ciaze w 6 tygodniu tak ze musialam poddac sie zabiegowi czyszczenia po tym dostalam zakarzenie macicy i znowu pobyt w szpitalu i seria antybiotykow puzniej byl spokoj ale w kwietniu stwierdzono u mnie endometrioze i mialam operacje laparoskopie i wszystko bylo w porzadku ale nie moge zajsc w ciaze lekarz przepisal mi utrogestan hormon zeby troszke tym pomuc ale nic przed wczoraj bylam u lekarza tutaj poniewarz dostalam 22 czerwca okres byl on 3 dni i byl nie taki jak zawsze po tym do dzisiaj mam bol podbrzusza tak jak na okres i bol piersi ale lekarz zrobil usg i stwierdzil ze widzi tylko jajeczko owolacyjnie i ze jest ono duze i dlatego ten bol a ja zastanawiam sie czy moze byc to ciaza tylko ze wczesna i nie widac zarodka czy moze jest to moja paranoja ale boje sie gdyz pierwasza ciaza byla stracowa przez wine lakarza bo nie zauwarzyj ze zarodek sie nie rozwija prosze pomuzcie czy ktoras miala chociaz podobnie ?
Ja sie nie chce z toba wyklocac, tylko miej na uwadze co komu radzisz, bo nawet jezeli tobie nie szkodzi to komus moze.
Koledze sie udalo podobno.
tez mam bliznowca na ramieniu.
Ja na razie NIE ROBIE NIC Nie wiem co z tego wyjdzie , ale slyszalem ze to tez jest sposob.
tipsy są dla facetów>>> ale on chciał takie nie za długie.

Wyświetl posty z ostatnich: