Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->Stary, sprawdzony sposób, i swego czasu dużo mi daÅ‚y ćwi

Stary, sprawdzony sposób, i swego czasu dużo mi daÅ‚y ćwi <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Pon 18:29, 24 Mar 2014 Temat postu: Stary, sprawdzony sposób, i swego czasu dużo mi daÅ‚y ćwi

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

Przypomina mi się moja rozmowa z zeszłego tygodnia z moją córką. [link widoczny dla zalogowanych] To jeszcze raz ja.
To jest sztuka nie rzucic sie na jedzenie i nie zaprzepascic tego co osiagnelismy.Dlatego wazne jest zeby wychodzic z glodowki tyle dni ile ona trwala i pozniej zmienic nawyki zywieniowe na bardzoej zdrowsze.
Chce po prostu abyście zrozumiały że niektórzy z nas mają poważny problem ze zrzucenie zbędnych kilogramów (naprawdę zbędnych), a Wasze wypowiedzi nie są podnoszące na duchu, ponieważ niejeden oddałby wiele za taką wagę jak u Was.
żeby wiedziec czy robia dobrze musiałabys nawiązać kontakty z osobami po tym zabiegu.
...

Hmm dużo na to nie moge powiedzieć, ponieważ mam to od kilku dni. [link widoczny dla zalogowanych] słodkie blondynki ale w porównaniu z jędzowatym wyrazem twarzy steczki sa bardzo ładne.

Witajcie. 5) odbyła praktykę zawodową w zakresie wyceny nieruchomości, i żeby nie było wątpliwości, nie jestem żadnym kurduplem, bo mam 169cm wzrostu, ale ton Twojej wypowiedzi był na tak żenująco niskim poziomie, że musiałam się odezwać Drodzy kochankowie - zapomnijcie o całonocnych igraszkach. Ja naprawdę podziwiam ludzi, którzy jedzą, nie zdając sobie z tego sprawy, bo wówczas nie występuje żadna kontrola, ja nad swoim ciałem mam 100%-ową. [link widoczny dla zalogowanych]
chce kotka Dziś jest drugi dzień po przekłóciu i troszeńkę pobolewa-wiadomo schylam się, siadam ...no ale pamiętam o przemywaniu i smarowaniu. Zażartuję, czy jeżeli niechcący wylejesz mu na rękę gorącą herbatę, to on będzie ci polewał dłonie wrzątkiem, abyś zobaczyła jak to jest ? A co do amarykanskiej diety to jedza TONY wegli to ze produkty ligth sa w sklepach wcale nie znaczy ze ludzie na nich zyja Teraz jestem w 8tc i nie mam żadnych dolegliwości bólowych ani \ciągnięć\ w dole brzucha. kosmetyczka z doświadczeniem często przenosi do naszego salonu swoje klientki. Witam.
Skracać nie chcę za bardzo, wolałabym wydłużyć.
Po pracy niewiele go zostaje i przynajmniej ja staram się go spożytkowac na czynności niezbędne.
Na szczescie udalo mi sie je prawie w calosci zrealizowac, wiec mialam spokojna sobote i niedziele
dziewczyny walczcie z zasadaami tak jak ja!!
ja nie moge sie doczekać az sie blizna do końca zagoi i mam postanowienie regularnego chodzenia na basen, rower i spacery!

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów