Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Gwna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Gwna
FAQ  FAQ Szukaj  Szukaj Uytkownicy  Uytkownicy Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Gwna->Rejestracja na forum->Trzy lata temu zaczęłam się diagnozować.

Trzy lata temu zaczęłam się diagnozować. <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat->
Autor Wiadomo
PostWysany: Pon 22:30, 24 Mar 2014 Temat postu: Trzy lata temu zaczęłam się diagnozować.

Doczy: 25 Sty 2014
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

I TAK SOBIE MYŚLĘ, ŻE TO BYŁ INTERES MOJEGO ŻYCIA..BO PRZEZ TEN ROK WYDAŁABYM MNÓSTWO PIENIĘDZY NA SZAMPONY..PRZY MOJEJ CZĘSTOTLIWOŚCI MYCIA GŁOWY..A EFEKTÓW NIE MIAŁABYM NA PEWNO TAKICH JAKIE OSIĄGNĘŁAM. [link widoczny dla zalogowanych] będę jego stałą klientką!!!!Pozdrawiam CzEKam pozdro !!!!!!!!!!!!
Mam Pytanie

o Jezu byłam w szoku. [link widoczny dla zalogowanych] Trochę się podłamałam bo to przecież strasznie dużo wyrzeczeń.

przygotowanie do glodowki, a obcinanie kalorii to 2 rozne rzeczy. Osłabienie energetyczne organizmu powoduje, że część toksyn pozostaje we krwi, a wydalone do zanieczyszczonego jelita grubego zalegają, i częściowo są wchłaniane na powrót do krwiobiegu. Siemka. Jest bardzo przydatny, pozbywa się tych wszystkich irytujących muszek, które wlatują do mieszkania w którym widzą zapalone światło. Dawno tu nie zaglądałam. [link widoczny dla zalogowanych] - wejdź do uroda i fryzury wiecznie młode - równiez rady naprawde polecam na poczatky stosowalam na rope masc ichtiolowa ale nic nie pomogla...rivanol i moczenie w wodzie z mydlem to juz w ogole bylo tylko gorzej, teraz stosuje masc z antybiotykiem tribiotic i niby sie nie pogarsza ale lepiej tez nie jest tragedia ogolnie!! słoik masła orzechowego, fuuuj... Nie.
Moja mama ma 51 lat, ostatnio robiła sobie badanie krwi, poziom cukru, wszystkie wyniki były prawidłowe.
wcoraj siedzialam w aucie i na mojej nodze chodzil pająk!!!!!
Boje sie tez że to świnstwo mi sie odnowi,mam byc pod stała kontrola lekarza,co dwa tyg mam b5yc u ginekologa.Bo ostatnio dośc późno mi go wykryli,było juz za późno na cokolwiek,tylko została mi operacja,po niej czuje sie dobrze i w ogóle,widze ze rana sie goi i w ogóle,ale nikomu nie zycze tej formy zwalczania torbieli.Moja torbiel jak już kiedyś wspominałam była gigantyczna bo 11na6cm i mogła w kazdej chwili peknac, a wtedy to by dopiero było,bo jak by pękła to mogło by sie wdac zakarzenie i w ostateczności mogłabym nawet umrzec!Moja torbiel-cysta była na prawym jajniku i na szczescie udało sie usunac ja sama,jajnik mam cały.
Co trzeba mieć ?
Witam was kochane.

Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry