Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->Trzymajcie siÄ™!

Trzymajcie siÄ™! <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Sob 3:19, 22 Mar 2014 Temat postu: Trzymajcie siÄ™!

Doł±czył: 25 Sty 2014

może jakies przepisy na sałatki? [link widoczny dla zalogowanych] wycieczkomaniak-hej my sie nie znamy , piszę z dziewczynami w sumie od niedawna , mam syna rok mlodszego od twojej córci ale z chlopakami chyba tak jak pisze adrieta pózniej zaczynają się interesować ,mój na razie to komputer i inne pierdoły o dziewczynach nic nie gada
Tutaj znowu mamy do czynienia z zasadami biochemii ten proces jest dokladnie wytlumaczony na forum diety optymalnej
Właśnie dzisiaj dowiedziałam się, że mam torbiel wielkości mandarynki na lewym jajniku.
Jeśli jakiś pojawia się, kiedy jestem sama w domu i muszę go zabić, to polowanie trwa nawet 2 godz.
nie mozna stwierdzic ze wszsycy turcy to zli ludzie na podts paru histori, to tak jak by ktos powiedzial ze wszyscy polacy to pijacy, ktorzy bija swoje zony
naprawde nie boj sie ja tez mialam pierwszy raz w zyciu jakikolwiek zabieg i jestem w szoku naprawde wez gleboki oddech .

korktę nosa Nie wiem po co jej to było bo jeszcze przed operacja miała fajny,zgrabny nosek i w sumie nie było co poprawiać [link widoczny dla zalogowanych] Tak mnie gryzie jedna sprawa Otoz zastanawiam sie,jak to jes podczas przeprawy na lotnisku.Wiem,ze przy sobie mozna miec podrecza torbe,a reszte bagazy w luku bagazowym,ale czy wszystkie bagaze przechodza przez bramke pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotow?Niedlugo lece do UK,chcialabym zabrac wlasne sztućce,nozyczki,przybory typowo kobiece:

....a mnie chyba robią w gabinecie kosmetycznym w bambuko. Buźka... Nie wiem co robić. larry mylisz się że nie idzie ustawić ph kiedyś ci napisze jaki oddział i moich aż 4 byłych ph podam ci nazwiska i jak masz dojścia to się dowiesz jak mnie próbowali ustawiać ale tylko próbowali i nie mów że nie idzie co myslicie o wyjezdzie w ciemno? [link widoczny dla zalogowanych]
Czytam i większość pisze, że pije nawet 4-5 lit, jak to jest? Bardzo dziękuję, a u nich takie przeciąganie jest widocznie konieczne, a lepiej się nie odzywać, bo jeszcze nie unieważnią małżeństwa, jakoś przez to przebrniemy Najlepsze jest to,że okazało sie ze trzeba zrobic cesarke bo łożysko sie odkleja i golenie było nie potrzebne. Ej ja dzisiaj troche poczytałam sobie opowiadań erotycznych i poszłam się załatwić i zobaczyłam plamy krwi, ale okres miałam zaledwie 2 tygodnie temu. Zadnej tabletki nie pominęłam, czy to normalne ze podczas brania może być krwawienie? mam pytanie do Elizy i ile kosztował tak zabieg???????? proszę sprecyzuj swoje pytanie bo naprawdę nie rozumiem !!!
Hej, daj mi znać jak już będziesz po wizycie,no i może nawet po zabiegu,trzymam kciuki,bo jestem spod Poznania i właśnie kogoś poleconego szukam.Z góry dziękuję!Pozdrówka