Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->Witam ....ostatnio bolÄ… mnie bardzo mięśnie rÄ…k ...może

Witam ....ostatnio bolÄ… mnie bardzo mięśnie rÄ…k ...może <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Wto 4:04, 25 Mar 2014 Temat postu: Witam ....ostatnio bolÄ… mnie bardzo mięśnie rÄ…k ...może

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

-1,0 ujemny [link widoczny dla zalogowanych] juz sama nie wiem...myslalam ze separacja bedzie szybsza...ale okazalo sie ze nie koniecznie....
Czy po glodowce nie macie takich obaw?
Smiesza mnie niektóre wypowiedzi.

jest na maxa zj**ane,brzydkie.malo orginalne,dla prostakow i plebsu.100 razy ladniejsze sa polskie,tradycyjne imiona.nicola jak nazwa burdelu. [link widoczny dla zalogowanych] Idźcie najepiej założyc klamre bo w 99% paznokieć bedzie wyleczony a ulga bedzie natychmiastowa !!!

strona salonu [link widoczny dla zalogowanych] Anna Jantar: ale licza sie dla mnie nowi znajomi, i relacje interkulturalne... Ja rwnie mam ochote sobie pogadac. Teraz na nowo zaczelam nauke chociaz z dziecmi i praca to ciezko znalesc czas.. [link widoczny dla zalogowanych]
- mysle tu baba przesadzila, no bo jak tak mozna, (tak z kanta jechac!) a w tym byl problem ze ja nie szukalam zadnej milosci, wiec mysle no ladnie !... co zrobic by za kazdym razem sie fajnie skrecaly? Nie wiem czy udalo sie Tobie samooczyszczenie watroby na glodowce czy robilas juz kiedys ta kuracje z oliwa i sokiem z cytryny? Ale tak jak mówiły wcześniej dziewczyny nie warto nic planować bo i tak wszystko wyjdzie spontanicznie. Moj to robi minute. siostra mówiła do mnie że wygladam jakbym była za każdym razem na siłowni zostawiała 5 kg .. Chciała bym nabyć zioła ojców Bonifratrów, nie koniecznie na odchudzanie, raczej na inne dolegliwości, niestety nie mogę znaleźć żadnej internetowej oferty oprócz allegro, a na allegro raczej nie chcę kupować.
macie moze jakies pomysly na zawieszenie sprzetu do rehabilitcji??

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów