Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->Witam wszystkich odwiedzajÄ…cych ten wÄ…tek!

Witam wszystkich odwiedzajÄ…cych ten wÄ…tek! <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Sob 21:49, 22 Mar 2014 Temat postu: Witam wszystkich odwiedzajÄ…cych ten wÄ…tek!

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

Odebrała wczoraj wyniki i jestem troszkę spokojniejsza. [link widoczny dla zalogowanych] do zrzucenia mam troche-przez 21 dni zrobilam sobie glodowke ale jak w 21 dniu stanelam na wadze i okazalo sie ze tylko 9kg schudlam!a pilam tylko wode-i przez kolejne 1,5 tyg.pilam soki pomidorowe i z burakow i............wszystkie kg wrocily mimo ze nie rzucilam sie na jedzenie!!!!
wiem jak wyglądają dni płodne ale chodzi mi o to (słyszalam różne teorie) że w dni płodne się nie zajdzie tylko w owulację czyli 1 dzien w miesiącu a inna teoria że od dni płodnych aż do owulacji czyli jakieś 6 dni należy to robić minimum 2 razy dziennie bo tylko częstotliwość przyniesie efekty.
- naprawa tipsa 4zl

Chodzi mi o kobiety spełnione,dumne i zadowolone z siebie z tego co osiągnęły ,szczesliwe ze swoich życiowych dokonań.Które same do wszystkiego doszły,same dzwigały cieżar z utrzymaniem domu,wychowaniem dzieci . [link widoczny dla zalogowanych] iwonka, iwi - zdjecia wysłane

GZ jest wysoko bo wyplata w terminie i stabilna pozycja na rynku fmcg pozdro dla Mysłowic i dajcie im po d***e Niestety tylko raz miałam fantastycznie ścięte włosy właśnie przez nią i od tego czasu mam nadzieję, że spotkam ją w jakimś salonie a tu nic Byłabym wdzięczna gdyby ktoś ją kojarzył i wiedział godzie teraz pracuje U mnie korekta nosa wyszła bardzo dobrze, ale ja chciałam bardziej spektakularnego efektu. Piłam slim figurę spalanie przez 4 tygodnie, teraz już 2 tydz jestem na oczyszczaniu. Dziewczyny jesteście kochane. [link widoczny dla zalogowanych]
w lodowce ) witam,,, piszesz o tym że ropiało oczko u synka.Przypomniało mi się że u nas było tak samo.Dość długo ropiało i żadne kropelki nie pomagały no i te uciekające oko.Corka dość dobrze sobie radzi i chyba nie zdaje sobie sprawy jak poważną chorobą ma do czynienia.I posyłam ją do szkoły masowej myślę że da sobie radę.córka jest pod kontrolą w przychodni zakażnej przynajmniej raz w roku ma badaną krew i co pół roku wizyta u okulisty.głowa do góry ,wiem że jest ciężko.nie będzie tak żle.pozdrawiam. wstyd się przyznać..... Najważniejsza jest profilaktyka i to że sie zgłaszacie na badania! Nie jesteście sami, wasza historia powtarza się także w naszych życiach <3 To że miał ciężkie dzieciństwo nie oznacza że nadaje się na reprezentanta Polski w konkursach europejskich!!!!!!!!!!! Wyłożyć na talerz.

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów