Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->wygladala mniej wiecej jak rihanna tylko z kreconymi wlosami

wygladala mniej wiecej jak rihanna tylko z kreconymi wlosami <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Pon 17:10, 24 Mar 2014 Temat postu: wygladala mniej wiecej jak rihanna tylko z kreconymi wlosami

Doł±czył: 25 Sty 2014

„hyba wiadomo , że chodzi o normalnosc taką jaka ja sobie ja wobrazam, taka ktora zalezna jest od mojego gustu i upodoban. [link widoczny dla zalogowanych] to własnie taki gruba, owłosiona miniaturka ptasznika

Widać to wyraźnie po twarzy i na całej skórze. [link widoczny dla zalogowanych] Ja swoja glodowke zaczelam 20 czerwca z waga 84,2 przy wzroscie 169.

jestem po glodowce i przyzwyczailam sie do tego forum. zawsze to jakieś doświadczenie na później. Jesienna mama wkrótce zda nam relację jak było...bo skoro jej nie ma to oznacza że już ma synusia po drugiej stronie brzuszka witam was wszystkich, Może niech partner spróbuje szukać czegoś jeszcze będąc w Polsce? [link widoczny dla zalogowanych]
Olulinka troche przesadzila z poleceniem p.Agnieszki na ul.Panewnickiej110.Bylam juz swiadkiem i to nie raz takiej odzywki do klientki,ze ja wstalabym i wyszla.Osobiscie polecam p.Krysie.Naprawde swietnie strzyze.Piszecie o Berendowicz,trzeba pamietac ze to stylista fryzur,wiec mozna spodziewac sie raczej ekstremalnych fryzur I dlatego ludzie chudna jedzac po 2000-3000 kal na Atkinsie i tyja na 800 kal diet mieszanych. Tyłek podniósł się i jest jak u 20-latki Jeszcze ten cellulit na udach z tyłu i będzie cudnie Dam Wam znać za dwa tygodnie czy efekty dalej postępują. nigdy ale to przenigdy więcej nierób tego jak rozjasnia się włosy to nie wkłada sie ich pod folię i suszy suszarka jest to zabójstwo nie tylko dla twoich włosów ale dla cebulek kiedyś po takim zabiegu możesz odryc folię a tam łysa głowa !!!!!!!!! Na fejsie wlasnie pojawila sie bardzo fajna promocja rabat 50% na strzyzenie. Próbowałam wodą utlenioną, ale wcale nie rozjaśniły się. Moja rada dla tutejszych forumowiczów:
Teraz okropnie sie czuję, watpie, że to przez niedokładne przygotowanie, ale strasznie głodna jestem i osłabiona.
to moj drugi dzien przed chwila zjadlam sniadanie i zazylam lide.
Ja dzisiaj odwiedzilam salon Pana Wojtka Wajdy