Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->Wystarczy podjąć wÅ‚aÅ›ciwe leczenie.

Wystarczy podjąć wÅ‚aÅ›ciwe leczenie. <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Czw 8:26, 27 Mar 2014 Temat postu: Wystarczy podjąć wÅ‚aÅ›ciwe leczenie.

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

Kasia [link widoczny dla zalogowanych] nie wiem po co ktos sie bierze za robienie paznokci jak nawet nie wie co to lampa uv tylko nazywa ja ,,maszynka\.
3 pracowników plus ajent, który także musi stać za kasa ponieważ sklep czynny jest 365 dni w roku 17 godzin dziennie) Jak łatwo policzyć zysk z ajencji jest mizerny...
jakies dwa lata temu tygodniowy depozyt byl norma, teraz najczesciej ludzie chca wiecej, niestety.
Nie broń się przed tym, ani nie szukaj pretekstu, aby nie pójść na terapię, nie chowaj się za alkoholika, tak jak alkoholik chowa się za butelką przed odpowiedzialnością.

MuszÄ™ dzisiaj sprawdzic w sklepie ile ma barszcz czerwony i np. [link widoczny dla zalogowanych] gardze takimi ludzim,branie pieniedzy za znalezienie pracy jest karalne.

[link widoczny dla zalogowanych] ,34.html jest lista. Lekarz orzecznik powiedział mi o chirurgii plastycznej w Polanicy, ale powiedział też że muszę być przygotowana na duże pieniądze, a na to niestety mnie nie stać. Matko! Moja droga Amelio to bardzo proste, szukam Ciebie aby w moje piękne szczęśliwe życie wprowadzić trochę chłamu i głupoty. Pozdrawiam [link widoczny dla zalogowanych]
nie mam wagi, wiec nie moge kontrolowac wagi. to nie do zniesienia . no przecietny to ze 3 minuty (to rozbieranie sie strasznie dlugo trwa), a taki rewelacyjny to nawet z 5 minut (no dwa stosunki pod rzad), ma sie to zdrowie, ma sie te umiejetnosci Lekarz nie mógł uwierzyć,że przy mlekotoku można tak szybko zajść w ciąże.A nam się udało No obiad zupa jarzynowa. Jak szybko zadziałam, to jeszcze jakoś przechodzi .. pzdr.

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów