Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Współpraca i pakty->"Sojusz dla Przedszkolaka"

"Sojusz dla Przedszkolaka" <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
IvanH
PostWysłany: Sob 23:16, 13 Sty 2007 Temat postu: "Sojusz dla Przedszkolaka"

Ostrzeżeń: 0/5

Wielu absolwentów Przedszkola ma problem z wyborem kolejnego sojuszu. Wiadomo, że 90% skuteczności gry zależy od samego gracza, ale dołączenie do sojuszu,w którym panuje przyjazna atmosfera miło wpływa na samą grę.

Jeśli jesteś szefem lub dyplomatą sojuszu z Top50 rankingu i szukasz nowych członków do swojego sojuszu, którymi mogliby stać się wybrani abosolwenci Przedszkola- zapraszam do współpracy. Szczegółowa analiza punktowych przyrostów, która będzie jednym z elementów współpracy na pewno pozwoli na wyłowienie najlepszych członków sojuszu. Absolwenci Przedszkola mają około 75k punktów i mają (mam nadzieje) podstawowe pojęcie o taktyce gry.

Chętnych do współpracy proszę o pozostawienie informacji kontaktowych w tym temacie, wraz z nazwą reprezentowanego sojuszu.

cichykat-dyplomata oGT
PostWysłany: Nie 20:45, 28 Sty 2007 Temat postu: Zapraszamy

Gość

Każdy Przedszkolak z dobrym wynikiem będzie mile widziany w akademii naszego sojusz. Tag: aoGT

Cenimy sobie graczy, którzy lubią i chcą grać. Nie musimy być w top uni, liczy się zabawa i dobry humor!

Zapraszamy!
TomekQ
PostWysłany: Pon 16:32, 29 Sty 2007 Temat postu:

Dołączył: 20 Sty 2007

Skąd: Hydra (Ii)

Sojusz Hydra wielokrotnie deklarowal sie, ze nie patrzy na punkty kandydatow, ale na ich charakter, aktywnosc i znajomosc zasad rzadzacych ogame.

Kandydatow z Przedszkola obowiazuje oczywiscie standardowa procedura rekrutacyjna (informacje o formie skladania podania sa latwe do zdobycia jesli komus chce sie szukac), co oznacza, ze analizujemy nie tylko przyrosty.

P.S. Oczywiscie dostanie sie do Hydry jest wyzwaniem, ktoremu jak na razie sprostalo tylko dwoch Przedszkolakow (wiekszosc odpada juz na pierwszym etapie).

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez TomekQ dnia Wto 0:41, 30 Sty 2007, w całości zmieniany 2 razy
IvanH
PostWysłany: Pon 16:55, 29 Sty 2007 Temat postu:

Ostrzeżeń: 0/5

Dziękuje za pierwsze odpowiedzi. Kolega dyplomata z oGT chyba niedokładnie wczytał się w treść mojego ogłoszenia, do takiej akademii może wstąpic każdy spełniający Wasze kryteria punktowe, bo rozmowa "kfalifikacyjna" (zachowana pisownia oryginalna) z szefem Waszej akademii to doprawdy przednia zabawa.

Gość
PostWysłany: Czw 22:08, 29 Lis 2007 Temat postu:

Wiatam wszystkich Przedszkolakow Smile
Rekrutacja do akademi Watachy Kamikadze jest nadal otwarta
Jest to jedyna droga zaby wdostac sie do Watachy Kamikadze Smile

Prog punktowy oficjalnie wynosi 20k ale kazde podanie jest rozpatrywane indywidualnie
Mim to nalegam by najpierw dobrze rozwinac sie pod skrzydlami Przedszkola gdyz nie gwarantujemy takiej ochrony jak ow sojusz Smile

Gwarantujemy mila atmosfere
Modeusz
Juniorinho10
PostWysłany: Pią 1:14, 18 Sty 2008 Temat postu:

Gość