Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Archiwum->Kilka pytan do inteligetnej kadry nauczycielskiej :)

Kilka pytan do inteligetnej kadry nauczycielskiej :) <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
FeniX
PostWysłany: Śro 20:01, 29 Sie 2007 Temat postu: Kilka pytan do inteligetnej kadry nauczycielskiej :)

Dołączył: 31 Maj 2007

Skąd: Tarnów

Chwile temu chcialem sie sprawdzic i wziolem udzial w tescie na GO. Zaskoczyly mnie pytania wiec moze tutaj znajde na nie odpowiedzi.

1. Kto to jest MCGuyver?
2. Co to pusshing pasywny?
3. Jak obliczyć derbis pozostajacy z ataku floty?
4. Ile przy probie monowej derbisu zbiera kazda ze stron?

to sa takie ogolnikowe pytan ktore mnie zaskoczyly bylo duzo wiecej no ale nie wszystkie pamietam Smile

mac_aaron
PostWysłany: Śro 21:00, 29 Sie 2007 Temat postu: Re: Kilka pytan do inteligetnej kadry nauczycielskiej :)

Pan Nauczyciel

Dołączył: 17 Mar 2007

FeniX napisał:

1. Kto to jest MCGuyver?
2. Co to pusshing pasywny?
3. Jak obliczyć derbis pozostajacy z ataku floty?
4. Ile przy probie monowej derbisu zbiera kazda ze stron?

1. MCGuyver to z tego serialu gosc co zrobi wszystko z niczego.
2. Jak zostawiasz na planecie surowce a silniejszy gracz je odbiera przez napady, albo celowo zostawiasz flote, ktora on zlomuje (np same transportowce w duzej ilosci).
Regulamin:
4.2. Za pushing ukarany może być również gracz, który:
- Celowo składuje surowce na własnych planetach, aby zezwolić na ich odbiór przez (wielokrotny) atak.

3. Po każdej bitwie na orbicie zostaje po 30% metalu i kryształu, które to surowce zostały wydane na budowę zniszczonej floty.
czyli np z MT zostanie 30% z 2000met i 2000kry = 600 met i 600 kry

4. Jeśli straty poniósł każdy z graczy (agresor i obrońca) wówczas każdy z nich może zachować proporcjonalną do strat część złomu (zebrać złom i odesłać go do odpowiedniego gracza (z późniejszym zgłoszeniem pożyczki recyklerów) może nadal każdy z graczy)
W przypadku gdy próby odbywają się na taki sam procent (floty są identyczne) i odstęp pomiędzy nimi nie przekracza 24h można zebrać szczątki po flocie przeciwnika zamiast swojej. Próbę taką należy zgłosić do GO.

FeniX
PostWysłany: Czw 6:22, 30 Sie 2007 Temat postu: Re: Kilka pytan do inteligetnej kadry nauczycielskiej :)

Dołączył: 31 Maj 2007

Skąd: Tarnów

psedskolak napisał:

1. MCGuyver to z tego serialu gosc co zrobi wszystko z niczego.

no dobra ale chyba nie do konca o to im chodzilo co :>

Wyświetl posty z ostatnich: