Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->A czesto maja sie za

A czesto maja sie za <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Czw 3:31, 20 Mar 2014 Temat postu: A czesto maja sie za

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

Od 2 tygodni zaprzestałam, ponieważ skutki uboczne doprowadzają mnie do szału. [link widoczny dla zalogowanych] ja życze ci by wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie.. gdyby ktos nam dal jeszcze jedna szanse i obudzily bysmy sie bez blizn potrafiły bysmy w zyciu osiagnac cos wiecej inaczej sie patrzy na swiat po wypadku dostrzega sie rzeczy ktorych zwykly smiertelnik nie widzi!!!!
W ostatnim czasie wydawalo mi się ze jestem w stanie jakoś to zaakceptowac.Pochowalam w koncu za male ubranie,kupilam sporo fajnych,nowych ciuchow w ktorych wygladam swietnie i myslalam ze jest dobrze.Ale po dzisiejszym dniu znow czuje się gruba i wielka.

Pozdrawiam Ania. [link widoczny dla zalogowanych] Dziękuję Bogu za mojego męża, który był przy mnie przez te wszystkie ciężkie momenty i wspierał mnie jak tylko mógł.

NIe mowcie tylko ze jest za wczesnie na taki zabieg bo naprawde mi zalezy na czasie, blizna jest troszke wypukła, nie da jej sie zamazac zadnym kosmetykiem. Wyraz g w a ł t o w n y c h nie jest przecież wulgarny. To był ostatni dzwonek. Czy ktoś zgodziłby wziąć udział w badaniu? Ale przy tym też trzeba sie trochę pomęczyć. [link widoczny dla zalogowanych]
Odnośnie pozostałych pytań: Oprócz opieki zagwarantuję twojemu dziecku zabawy i gry dydaktyczne przyczyniające się do jego rozwoju. Ciekawe o której wrócę do domu, czy jeszcze będzie ciemno, czy już zacznie świtać? Część Koleżanki!! pozdrawiam was dziewczyny naprawdę rok trzeba czekać na termin operacji?! homeostazę, czyli stałą zawartość najważniejszych składników krwi.
Przed operacją jest tak (przynajmniej u mnie w Łodzi tak było):
no to smiaalutko -lec do sklepu i bierz co potrzebne - prawo i tak mozesz olac

Wyświetl posty z ostatnich: