Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->BÄ™dziesz miaÅ‚a opinie i czas na podjÄ™cie decyzji.

BÄ™dziesz miaÅ‚a opinie i czas na podjÄ™cie decyzji. <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Czw 2:50, 20 Mar 2014 Temat postu: BÄ™dziesz miaÅ‚a opinie i czas na podjÄ™cie decyzji.

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

Mały chodzi normalnie do żłobka ale często choruje, a my nie możemy brać tak często zwolnień lekarskich, więc szukam niani na czas kiedy mały choruje w godz. [link widoczny dla zalogowanych] Prosze pisac na e-maila lub na gg 822064.
Witam wszystkich mam kilka pytan.
dało sie przezyc!
Duża ilość praktyki, dużo klientek, fajna atmosfera.

jabłko. [link widoczny dla zalogowanych] Znam kobiety w ich wieku, ktore twarze maja mlodsze, bez bruzd, zmarch i nadal ladny owal twarzy.

-\ty cholero!!!! i na Å‚ozko!!! trend=treng - za szybko stukam w klawiaturke Tez jechalam do manchesteru i to byla jedna z gorszych podrozy zycia! WizytÄ™ u lekarza pooperacyjnÄ… mam wyznaczonÄ… na 14 stycznia 2010 r. [link widoczny dla zalogowanych]
a nie w średniowieczu.Skoro facet sobie w nocy wali konia, to może zamiast się żalić na niego na forum, zrobić dokładnie to samo ? Za ten zabieg zapłaciłam 60zł i odrazu pobiegłam do Apteki i kupiłam 4 saszetki Tribiotyc'u aha no a w tym samym dniu jescze kolega wyciągnął mnie na rower-więc to naprawdę nie boli!!. bliznę mam gładką więc tatuaz powinien ja całkowicie zamaskować. i nas tu podpuszczasz sprytnie...he???? oczywiście jej okrzyki były z uśmiechem na twarzy nie z zawiścią... Dzisiaj moja 9 tab . na klasztornej (nowa huta) jest salon fryzjerski, za strzyżenie płacę ok.
po to stosuje się probiotyki zawierające bakterie kwasu mlekowego -> trzeba tam zakwasić.
Moni20, to link też dla Ciebie:
KULT \6 LAT PÓŹNIEJ \

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo