Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->Ania

Ania <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Nie 23:45, 23 Mar 2014 Temat postu: Ania

Doł±czył: 25 Sty 2014

rozumiem ze proste wlosy pasuja do czarnej sukienki bez blecow? [link widoczny dla zalogowanych] Hmmm...zauważyłyście że to dobra wymówka??
tych ćwiczeń daje efekty takie jak 2 godz aerobiku.
Pozdrowionka.
pozdrawiam cieplutko

czy na tych wczasach głodówkowych tez się to robi?? [link widoczny dla zalogowanych] katarzyna1175@goo glemail.com

Też się obawiałam efektu „karpia”, bo jak drażniły mnie moje malutkie usta, to z drugiej strony nie chciałam, żeby efekty zabiegu były aż nadto widoczne. tak podbiłem serce mamy mojej przyjaciółki czy nie uwazacie ze to przesada? I nie, nie łapał mnie wilczy apetyt. On się o tym dowiedział i wpadliśmy na siebie przypadkowo. [link widoczny dla zalogowanych]
Przygotowałam się na to spotkanie jak nigdy - lista pytań i wątpliwości, dokumenty, cv, listy, referencje... Bo waham się jeszcze między granatowym ) Wiem, co mówię, bo stosując dietę 1000 kcal i ćwicząc 4 h w tygodniu udało mi się parę lat temu schudnąć 13 kg i utrzymać wagę przez dłuższy okres. zastanawiam się, czy nie zgłosić się ponownie do denta, może ona doradzi mi, co zrobić z tym bólem i zaczerwienieniem. podczas oglądnia telewizora zamiast tłustych chipsów lub orzeszków, w przeciwieństwie do których dość szybko zapewnia uczucie sytości. Chyba ja nie umiem nic poradzić w tej sytuacji.
Przykro mi ale nie moge Ci nic powiedziec na temat Turynu tylko jedna rzecz.Ja w Veronie place 400 za wynajecie mieszkanie (bez mebli)2 pokoje+kuchnia no i lazienka,takze w Turynie(przypuszczam bedzie moze ze 2 razy wiecej)Turyn to tak w porownaniu do Verony jak Krakow do Rzeszowa o wiele wiekszy takze ceny mieszkan duzo wyzsze ale moze ktos inny da ci konkretne odpowiedzi.Pozdrawiam i powodzenia zycze.

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->Ania