Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->dÅ‚ugo nie zaglÄ…daÅ‚am na forum.

dÅ‚ugo nie zaglÄ…daÅ‚am na forum. <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Nie 23:04, 23 Mar 2014 Temat postu: dÅ‚ugo nie zaglÄ…daÅ‚am na forum.

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

zaczniesz się martwić jak ten czas nadejdzie i jak bedzie taka potrzeba.. [link widoczny dla zalogowanych] Buziaki!!!
Jestem studentką prawa,która uczy się przy okazji włoskiego i w przyszłości ma w planach wyjazd.
moj zas trener odradzil mi cwiczenia kardio, bo one sa malo efektywne i dotego spalaja tluszcz nie z \'brzuszka\', czy ud ale biora \'paliwo\' z miesni, bo nie maja czasu by pobrac energie z zalegajacego tluszczu.
zdrowie jest najważniejsze...niewiarygodne, że tak łatwo o tym zapomnieć.

Nie mam z kim pogadac, boje sie, jestem swiadoma glupoty a co smieszniejsze przed wyjazdem chodzilam do dentysty przez dwa tygodnie i naprawialam swoja glupote( ze 13 ubytkow) - myslalam ze to bedzie koniec ... [link widoczny dla zalogowanych] Az nie moglam uwierzyc jak ujrzalam Twoj wpis!

Pozdrawiam. ja cały dzień nic nie jadłam bo mi sie niechciało pod wieczór troche czułam głód to se jogurt z płatkami i bananem zjadłam i oczywiście hektolitry wody wypiłam teraz zmykam pod kocyk bo jakoś zimno mi ale ogólnie jest spoko Witam dziewczyny Jestem ze Szczecina i zaczynam od jutra walkę z utratą zbędnych kilogramów i ze swoim lenistwem . IGG ujemny [link widoczny dla zalogowanych]
I tak przez kilka kolejnych dni, aż - przejadły mi się... i to nieco utrudni malowanie. Ona widzi tylko swoj zysk z naganiania. Zaproponowali mi przyuczenie nieodplatne, ale ja jednak wolalabym cos platnego Wlasnie koncze czytac ksiazke \'Miec zdrowe i piekne wlosy\ L.Fern, polecam, koszt.ok17zl ale znalazlam duzo przydatnych nformacji. ok a co sie sprawdza pobierajac krew?? przekroic wzdłuż i odciac kolce.
Ciepła woda spowodowała rozluźnienie moich mięśni, także ćwiczenia, które wykonywałam nie sprawiały mi bólu, może troszeczkę, i byłam w szoku, że potrafiłam wykonać tyle ciwczen, skoro brakowało mi po środku piszczela 15 cm, co oznacze, ze kostka i kolano były złączone ze soba tyłko za pomocą kości strzałkowej.
Najbliżej jeszcze ten Wrocław by byl...
ja zrobiłam 13 dni...i juz nie mam siły

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy