Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->Hahahahah, dobre dobre.

Hahahahah, dobre dobre. <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Nie 13:23, 23 Mar 2014 Temat postu: Hahahahah, dobre dobre.

Doł±czył: 25 Sty 2014

podajcie dokladnie gdzie znajduja sie te cwiczenia na miesnie brzuchaa plisss [link widoczny dla zalogowanych] Fajnie, bo Pani w salonie mi wszystko wytłumaczyła, spytała jaki efekt chcę uzyskać, zrobiła mały wywiad tak, zeby dostosować liczbę zabiegów indywidualnie. Masturbować powinnyście się zawsze, gdy tylko macie napływ ochoty.
a dziennikarze tylko na to czekaja by zrobic zdjecie i pokazac jaka to ona jest brzydka

ja cwicze na orbitku od sierpinia i widze rewelacyjne efekty!!!! [link widoczny dla zalogowanych] a czemu pytasz??

Laida super że urlop się udał, widać na zdjęciach że dziewczynki zadowolone, super fotki, urokliwe miejsce, dziewczynki śliczne proszę o odpowiedź staram się o dzidzie 4 lata Znieczulenie boli ch..o..l..ernie mocno.. Obecnie mam żele i koleżanki (najlesze doradczynie były zaskoczone, żemam sztuczne pazurki. Kolor okropny, krzywa grzywka i fortuna na coś co i tak poprawiłam w innym miejscu. [link widoczny dla zalogowanych]
Ian Van Dahl - Inspiration Ale jestem szczęśliwy!!! Pozdrawiam wystarczy porównać obydwa ostatnie wpisy żeby zauważyć że ten sam asortyment ta sama forma wysyłki o tylko inne fikcyjne osoby w opisie.Ja się na to nie nabiorę........... Jadłam wszystko tylko nie łączyłam np. Poprostu nirwana! w islamie jest tak :
sorry wielkie dla nie zaśmiecac tego watku.
Itp.
Znajomi mĂłwiÄ… ,ĹĽe jej wcale nie zauwaĹĽajÄ… i ,ĹĽe nie rzuca siÄ™ w oczy.