Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->UsuniÄ™to Ci tylko mięśniak czy caÅ‚Ä… macicÄ™?

UsuniÄ™to Ci tylko mięśniak czy caÅ‚Ä… macicÄ™? <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Nie 12:45, 23 Mar 2014 Temat postu: UsuniÄ™to Ci tylko mięśniak czy caÅ‚Ä… macicÄ™?

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

No i prawie koniec dnia numer 2 [link widoczny dla zalogowanych] ale za to byłam godzine na siłowni i dałm z siebie wszystko. Uwaza, ze powinnysmy isc gdzies do knajpy i na dicho.
Za dnia mi sie nie zdarzylo no ale czasem mnie to martwi
Lipids.
DochodzÄ™ po woli do wniosku,ze najlepszy we wszystkim jest umiar.

ale co tam, grunt to się nie przejmować [link widoczny dla zalogowanych] te wypowiedzi mnie juz totalnie zniechęciły niby każda kobieta inaczej znosi ten środek....nie wiem co robic...

Witajcie Nie udzielam się w ogóle na forach, ale szkoda mi dziewczyn marzących o buciu piekniejszymi, które ten człowiek też mógłby oszpecić! To Ty trzymaj za mnie kciuki Zjadłam serek wiejski z pomidorem. Jestem juz 3 tydzien tzn tydzien przed glodowka jak bylam na okresie przygotowawczym robilam lewatywe codziennie. [link widoczny dla zalogowanych]
Podzielam zdanie,nie raz mam pretensje do losu i zaczynam wątpić we wszystko, he he Mam tam ulubioną fryzjerkę. Wstęp wolny Te głupie teksty na ulicach. Kamka123 czy ten,,, cudowny facet'' pije???miej oczy szeroko otwarte.... Widzę że to nie ma sensu bo i tak robicie swoje.
Buźka!!
Proszę powiedzcie mi, jak długo po operacji należy się wstrzymać z noszeniem siatek, czy pracą w ogrodzie?
No i dieta kekwicka jest tez troche bardziej \urozmaicona\

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach