Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona Główna->Rejestracja na forum->szukam dobrego ginekologa- endokrynologa (od Torbieli na jaj

szukam dobrego ginekologa- endokrynologa (od Torbieli na jaj <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat->
PostWysłany: Nie 16:46, 23 Mar 2014 Temat postu: szukam dobrego ginekologa- endokrynologa (od Torbieli na jaj

Doł±czył: 25 Sty 2014

Tak, że nie wiem - każda ciąża jest inna. [link widoczny dla zalogowanych] dziewczyny.......ja troche czytam to co piszecie...ze te ćwiczenia dają swietne efekty...ale no właśnie chyba na to by mieć brzuch jak tamiilee...a ja mam po prostu wydety, tłusty brzuch z wiszacą skurą.... Doradźcie.
i z tego tytułu muszę mimo wszystko odmówić, ale życzę smacznego
Jesli nie wierzyc w reinkarnacje....
Siedzi mi w glowie ta piosenka.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9548 7113

u mnie dzis siodmy dzien. [link widoczny dla zalogowanych] Jesli chodzi o wc to nie mam problemow,wciagu ostatniego tyg bylam ze 4razy,wiec chyba nie jest najgorzej ze mna,innych dolegliwosci typu bol glowy tez brak,jedynie bol miesni ale to od roweru i cwiczen.

damy rade,zero podjadania dziewczyny Chciałam zapytać czy te tabletki trzeba przyjmować na noc? poszperam i ajk cos znajde to napisze I pije dużo wody niegazowanej. 6. [link widoczny dla zalogowanych]
witam ja miałam tzn mam BV no i lekarz przepisał mi metronidazol doustnie i gynaglin wziełam skonczyłam leczenie za 3 dni dostałam okres i teraz jestem po okresie i dalej mam taka wydzieline(upławy) białawe z tym ze troche bardziej geste no ale to po miesiaczce gin znowu mi przepisał gynaglin 2 opakowania i powiedział ze jedno mam brac teraz te 10 tabl i 2 miechy przerwy i nastepne co myslicie? (prywatnie dwojke) sylwia mam kwitnaca nadczynnosc tak mowila lekarz rodzinna zmiejszylam sobie sama dawke moja rodzinna nie wtraca sie w ustaleniu mi dawki wiec zadawkowalam sobie sama moje tsh to 0;007 Zęby wybielone. szczerze Wam sie dziwie. zamiast notariusza za granica papiery potwierdza polska ambasada- tam ojciec musi zalatwic swistek zgody na wydanie paszportu. Musisz znaleść kogoś, komu wykryto toxo w pierwszym trymestrze i wypytać o obiawy, samopoczucie i efekt końcowy.
Scorpions - No one like you