Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna  Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   U¿ytkownicy  U¿ytkownicy   Grupy  Grupy  Galerie  Galerie

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci

Forum Sojusz Przedszkole Uni 10 Strona G³ówna->Rejestracja na forum->i zrobiÅ‚a takÄ… fuszere ze aż sie pÅ‚akać chce.

i zrobiÅ‚a takÄ… fuszere ze aż sie pÅ‚akać chce. <-Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat->
Autor Wiadomo¶æ
PostWys³any: Nie 17:30, 23 Mar 2014 Temat postu: i zrobiÅ‚a takÄ… fuszere ze aż sie pÅ‚akać chce.

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

Zapłaciłam 115 zł z rabatem ( trzeba pytać o kartę stałego klienta).Polecam ten salon w 100%!!!! [link widoczny dla zalogowanych] witam.wydaje mi sie ze okres dla kazdej kobiety jest dyskomfortem .Wg mnie sex w takie dni czyms nienaturalnym i niehigienicznym.Kobitki tylko zwierzeta kieruja sie instyktem ,trzeba umiec panowac nad wlasnymi emocjami.Pare dni postu nikomu nie zaszkodzil,a wiecej pozniej samkuje o wiele lepiej.Ale to tylko moja subiektywna ocena Zuzu czekamy na wynik bety i ściskamy ksciuki
Zespół Havelock- Ellisa to uzależnienie od masturbacji przy pomocy czynników zewnętrznych.
Gotowa byłam wdać nieduże pieniądze.
NiuniaS, odpisz, gdybyś tu znów (mam nadzieję) trafiła!
Wszystko słyszę, ale nie miałam już chęci tam iść.
Witam

Na dni wolne (15-18.06) znów pojadę w Sudety połazić po górach, może to pomoże. [link widoczny dla zalogowanych] Meczylem sie strasznie.

przecież my tam chodzimy ZROBIĆ ZAKUPY a nie z przproszeniem ja mam bliznowca i nie wierze w to ze sie nie da usunac.Metoda taka ze wytniesz i zrobisz szew kosmtyczny to na pewno nie... Pisze o tym zeby dac wam otuchy, sama byłam załamana i czytałam te wasze wypowiedzi. napocatku bylo normalnie a teraz to mam wrazenie ze tydzien dwa spokoj i zas go mam . a czy liczy się tutaj status finansowy ubiegajacy sie o ta wize?? [link widoczny dla zalogowanych]
Ale każdy dąży do poprawy swojego życia, bo tu nie tylko o sam wygląd chodzi, lecz o coś więcej. Nie wiem czy to sie komus przyda ja zgubilem tluszcz za pomoca reklamowek zwyklych przy bieganiu i robieniu spietych brzuszkow po czasie zniknol ten problem tluszcz wtedy wydziela sie szybciej o wiele po jakis 1-2 miesiacach powinien tluszcz zejsc calkowicie Taki człowiek jest stale pod wpływem trucizny. od kąd jej nie ma,no może troszke później tak od września zaczeły panoszyć się po całym domu pająki,było już chyba 50 sztuk są to kątniki niestety zaczela rodzic w 7 miesiacu w trakcie porodu podano jej narkoze kidy bylo po wszystkim lekarz do niej mowi ze urodzila coreczke oan otlumaniona po narkozie zaczela klocic sie z lekarzem ze ma Kacperka caly personel byl zdziwiony jej zachowaniem babeczka byla w takim szoku ze nie chciala przyjac do wiadomosci ze ma corke [link widoczny dla zalogowanych] -1-2-i2299384926.html Masaże dzialaja fantastycznie.
Myślicie, że coś mi to da i co najważniejsze, czy się przyda??

Post zosta³ pochwalony 0 razy

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów